Karadeniz Pet

Süpriz gelin!

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
Bence bu eş tutma değil. Çünkü 32 günlük demişsiniz. Benim bütün yavrularım annesine babasına bu hareketi yapar. Yem ister. Ama tabi ilerde ne olur bilmiyorum. Hayırlı olsun :)

güzel kuşlar maşşallah anlaşmaya başlamışlar bile. bol saglıklı yavrular şimdiden

Bunu öğrenmiştim, pet shoptaki bütün turkuaz - sarılar toplayıp ayrı kafeste fıstıkla bırakacaktım bir gece. Bunu planlamıştım. Ama böyle bir süprizle karşılaştım. Ne yapsam bilemiyorum

Bakın yine aynı hatayı tekrarlıyorsunuz,1 GECE Bırakmanıza gerek yok zevkinize göre değil kuçcuya götürün 10 dk bekleyin zaten 1 tane bulacak.

CİNS almak istiyorsanız cinslerin salmasına bırakın ama renk konusunu bırakın o yapsın.

zRjJRB.jpg

Ben bile erkeğim varken gidip dişi bulduğumda salmaya bıraktım bakın kendisi beğendi.

Son düzenleme:
ohooyy mercimeği fırına vermişler :D

sadece 15-20 dakika saldım olan oldu :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:27 --

Bence bu eş tutma değil. Çünkü 32 günlük demişsiniz. Benim bütün yavrularım annesine babasına bu hareketi yapar. Yem ister. Ama tabi ilerde ne olur bilmiyorum. Hayırlı olsun :)

benimde aklıma bu geldi önce, sonra fıstık fındığın üstüne çıkmaya başlayınca... :D

Bakın yine aynı hatayı tekrarlıyorsunuz,1 GECE Bırakmanıza gerek yok zevkinize göre değil kuçcuya götürün 10 dk bekleyin zaten 1 tane bulacak.

CİNS almak istiyorsanız cinslerin salmasına bırakın ama renk konusunu bırakın o yapsın.

zRjJRB.jpg

Ben bile erkeğim varken gidip dişi bulduğumda salmaya bıraktım bakın kendisi beğendi.

peki :) değiştirmeyi düşünmüyorum artık :) çünkü sanırsam birbirlerini baya sevdiler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

güzel kuşlar maşşallah anlaşmaya başlamışlar bile. bol saglıklı yavrular şimdiden

amin , daha çok beklemem gerekecek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

Dişi biraz ufak gibi geldi bana yavru almak için biraz sabretmen gerekecek.
Hayırlı olsun.
sevenleri ayırmayın sevenler ayrılmayın..

dişinin bugün 44.günü daha çok küçük ama bende alışmaya başladım dişiye, ayırmayacağım onları :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

maşallah erkek kaç yasında __?? büyk gibi geldi dişiye göre

erkek ( fıstık) 1 yaşında, dişinin bugün 44.günü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

Millet eş tutturamıyor.. siz eş tutmuşları ayırmaktan bahsediyorsunuz.. bence hiç maceraya gerek yok, dişi biraz küçük, beklemeniz gerekecek.

peki, kızmanıza gerek yok, değiştirmeyeceğim. Ben sadece dişi pat diye geldi diye kararsızdım. Artık değilim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

İyi de beyaz kuş sanki erkek gibi.

q92VQV.jpg
[/url][/IMG]
emin misiniz? bence dişi olmasa fıstık fındıkla iyi geçinmezdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

güzel tatlı bir dişi fakat daha kücük yanyana koymayın bence

dişi zarar görür mü erkekten?

OOo, benim de iki erkek kuşum var. Birbirlerine neler yapıyorlar bir görsen. Dostum o kuş erkek sanki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Yeni bir başlık açsana, bu kuşun cinsiyeti nedir diye? Bakalım ne diyecekler. Yalnız bütün resimleri koy, mümkünse yeni resimler çekip de koy. Daha net olur.

OOo, benim de iki erkek kuşum var. Birbirlerine neler yapıyorlar bir görsen. Dostum o kuş erkek sanki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Yeni bir başlık açsana, bu kuşun cinsiyeti nedir diye? Bakalım ne diyecekler. Yalnız bütün resimleri koy, mümkünse yeni resimler çekip de koy. Daha net olur.

açtım yerli dişiymiş :)