petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sürekli açık tut konfigürasyonu

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER
    Gizli

muhammed çelik ustam başta olmak üzere sitedeki diğer admin vs.. sizlere ricam siteye bi sürekli açık tut butonu eklemeniz gerçekten bu site için çok gerekli ayrıca otomatik yönlendirme sitede bazen çalışıyo bazen çalışmıyo ilginize teşekkürler .

2. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

benimki sürekli açık, beni hatırlayı tıklayınca oluyor sanırım çıkış yapmadığım sürece sürekli sekme değiştirdigimde kullanıcı adı şifre yazmam gerekmiyor.

3. Lütfi ÖZER
    Gizli

mallesef bende öle olmuyo siz chrome mi kullanıyorsunuz yoksa normal internet tarayıcısımı ?

4. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Chrome, kullanıyorum.

5. Kemal ÇETİN
    Gizli

mozillla ve crome da var o özellik sadece arkadaşlar...

6. Lütfi ÖZER
    Gizli

bende chrome kullanıyorum .

7. bende aynı durumdan şikayetciydim surekli ıd şifre gir gir sıkıntı yaratıyordu ama beni hatrla butonu işe yarıyor sanırım bndede yandex var ordada cıkıyo.

8. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İnternet explorer 10 dada var :)

Sayfayı Paylaş