Karadeniz Pet

Sürekli ağzını açıp kapıyor

Emre YERLİKAYA

Yeni Üye
selam bi çift kuşum var kanatları falan düşmüş yumurta var fakat sürekli durduğu tünekte ağzını açığ kapıor yumurta olduğu zaman normalmidir bu yoksa bi sorunmu var videosunu çektim buyrun
https://www.youtube.com/watch?v=5yC8hr8vzic&feature=youtu.be

2 inci bi sorumda yumurta var belli şişlik de var bayahı bunlar olduğu halde halende çiftleşmeleri normalmidir.

birde bunların türünü merak ediyorum şimdiden tşkler

buda erkek

Bunlar olduğu halde çiftleşmeleri normaldir... Yumurta varken taşıyamadığı için ağzını açıp kapıyor olabilir, sonuçta o yumurtayı karnında taşıması zor bir şey

Son düzenleme:
Bunlar olduğu halde çiftleşmeleri normaldir... Yumurta varken taşıyamadığı için ağzını açıp kapıyor olabilir, sonuçta o yumurtayı karnında taşıması zor bir şey

ben pek anlamıyorumda yani yumurta olan kuşta bu doğal diyorsunuz benim korkum ona bişey olmasında

ben pek anlamıyorumda yani yumurta olan kuşta bu doğal diyorsunuz benim korkum ona bişey olmasında

Korkmanıza gerek yok, bir şey olmaz, bir dişi sonuçta elbette yumurta zamanı bu gibi durumlar olacaktır...

Son düzenleme:
çok tşkler peki bi resim attımda bunun cinsi ne oluyor acaba

çok tşkler peki bi resim attımda bunun cinsi ne oluyor acaba

Irk belirleme konusunda pek iyi değilim ama ingiliz veya yerli olabilir, birde yumurtladıktan sonra bu durumun devam ettiğini görürseniz başka bir sorunu olabilir, solunum yolları gibi... Ama inşaallah yoktur, şu an iyi gözüküyor yumurta olduğu içindir diye düşünüyorum keyifi yerinde değil mi?

Geri