Karadeniz Pet

sürekli bağırıyor kuşum

• Konbuyu başlatan gkhnbkr
  • Başlangıç tarihi
G

gkhnbkr

Guest
Kuşum kafesinde iken bayağı çok ötüyor hatta bazen hiç susmuyor ve bazende kafasını sallıyarak kendi kendine çatlıcakmış gibi sinirli sinirli kızarmış gibi ötüyor acaba nedendir? Çünkü artık çok ötüşüde rahhatsız edebiliyor insanı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşum kafesinde iken bayağı çok ötüyor hatta bazen hiç susmuyor ve bazende kafasını sallıyarak kendi kendine çatlıcakmış gibi sinirli sinirli kızarmış gibi ötüyor acaba nedendir? Çünkü artık çok ötüşüde rahhatsız edebiliyor insanı :)

kızışmış kuşlarda böyle davranışlar görülebiliyor.benim erkek kuşumda böyleydi.dışarı çıktığında ayak baş parmağıma kur yapıyodu.

Kuşunuzun videosunu atabilir misiniz acaba? Hastalık belirtisi olabilir, kuşunuz başını nasıl sallıyor, aşağı yukarı veya sağa sola şeklinde hızlı hızlı mı?

Son düzenleme:
Kuşunuzun videosunu atabilir misiniz acaba? Hastalık belirtisi olabilir, kuşunuz başını nasıl sallıyor, aşağı yukarı veya sağa sola şeklinde hızlı hızlı mı?

Cingar cıkarıyor diyorr kuş sıkılmış bişiler ters gidiyor kafeste yada dısarıda olumsuz bişi var :p

valla manyak manyak kızar gibi ötüyor bende anlamadım eş istiyor dicem eş alıcam ama daha yavru kuş gagası bembeyaz ayrıca kafesten cıkarınca sevniyor ve sesinin kesiyor :) kafesten dışarı cıkınca da tek alışkanlığı ya kolumda kazağımı didiyor yada etrafta birşeyin gagası ile didmeye çalışıyor :D ayrıca bunun cinsiyeti ne zaman belli olucak anlamadım bu arada yorumlarınız için teşşekkür ederim ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

vgbMWr.png
Kuşum budur.. ;)

Oyun oynuyordur basliklara dikkat edelim lütfen

Kuş dişi.Ceresi bembeyaz.Çok sevimli güle güle büyütün☺️

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri