Karadeniz Pet

Sürekli Böyle Yapıyor Sorunu Ne

• Konbuyu başlatan korhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
K

korhan korkmaz

Guest
Arkadaşlar yeni aldım öbür kuş dişiymiş karar verdik hep beraber :D Öbürünü verdim bunu aldım üstünede 10 lira aldım öbür dişi bi kaç kelime biliyor ve ele çok alışkındı o yüzden bu kuş sürekli böyle yapıyor gagasını açıp kapatıyor. Sıcaktan veya ortam değişikliğinden olabilirmi hastamı?

Ayrıca cinsiyeti erkek olsun lütfen çünkü gagası pembe yakaladım bu sefer :D:D

Hepinize çok teşekkür ederim :D

Videoyu youtube sekmesinden ekleyemedim kusura bakmayın :(

Muhabbet kuşum Sürekli Böyle Yapıyor. - YouTube

Y3kZqE.jpg

8mZRPW.jpg

Do2gBm.jpg

mq6A4Z.jpg

EQ89rB.jpg

jz3bXD.jpg

2v1znd.jpg

BoP7vQ.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kus bence erkek. Gagasini acip kapamasi sicaktan buyuk ihtimalle. Benimkisi de yapiyor.

Bu yüzden hasta olabilirmi pervaneyi açamıyorum ceyran çarpar diye camlar açık ama hiç esmiyor nolcak bilmiyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Arkadaşlar birde dışkı sorunumuz var yeni konu açmadım buraya ekliyorum konuyu inşallah görürsünüz :)

pvzdB0.jpg

kZBqnW.jpg

NYAzrO.jpg

aP3V2z.jpg

Y3kYr6.jpg

8mZVDa.jpg

Şimdiden çok teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuş erkek.Biraz ishallik var,haşlanmış patetes ve üç gün boyunca muhabbet kuşu yemini alın aspur verin.

Alta açtığınız gazete ıslak mı bana mı öyle geldi.

Arkadaşlar yeni aldım öbür kuş dişiymiş karar verdik hep beraber :D Öbürünü verdim bunu aldım üstünede 10 lira aldım öbür dişi bi kaç kelime biliyor ve ele çok alışkındı o yüzden bu kuş sürekli böyle yapıyor gagasını açıp kapatıyor. Sıcaktan veya ortam değişikliğinden olabilirmi hastamı?

Ayrıca cinsiyeti erkek olsun lütfen çünkü gagası pembe yakaladım bu sefer :D:D

Hepinize çok teşekkür ederim :D

Videoyu youtube sekmesinden ekleyemedim kusura bakmayın :(

Muhabbet kuşum Sürekli Böyle Yapıyor. - YouTube

Y3kZqE.jpg

8mZRPW.jpg

Do2gBm.jpg

mq6A4Z.jpg

EQ89rB.jpg

jz3bXD.jpg

2v1znd.jpg

BoP7vQ.jpg

Siteye video eklemek için bu konu http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-video-nasil-eklenir-241.html başlığına tıklayın

Hayır size öyle gelmemiş gazete ıslak yeni temizlemiştim kafesini hergün sabah temizliyorum yıkamıştım gazete alsın ıslağını diye sermiştim şimdi değiştirdim aspuru ilk defa duydum aspirmi yoksa aspurmu eğer aspursa nerden bulabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

Ayrıca videoyu youtubeye yükledim ama foruma gömemedim. mesela [youtube]link[/youtube] yaptığımda farklı anlamda yazılar çıkıyor :)

Geri