petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sürekli Böyle Yapıyor Sorunu Ne

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve korhan korkmaz tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. korhan korkmaz

Arkadaşlar yeni aldım öbür kuş dişiymiş karar verdik hep beraber :D Öbürünü verdim bunu aldım üstünede 10 lira aldım öbür dişi bi kaç kelime biliyor ve ele çok alışkındı o yüzden bu kuş sürekli böyle yapıyor gagasını açıp kapatıyor. Sıcaktan veya ortam değişikliğinden olabilirmi hastamı?

Ayrıca cinsiyeti erkek olsun lütfen çünkü gagası pembe yakaladım bu sefer :D:D

Hepinize çok teşekkür ederim :D

Videoyu youtube sekmesinden ekleyemedim kusura bakmayın :(

Muhabbet kuşum Sürekli Böyle Yapıyor. - YouTube

#1 korhan korkmaz, 1 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ağustos 2014
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kus bence erkek. Gagasini acip kapamasi sicaktan buyuk ihtimalle. Benimkisi de yapiyor.

3. korhan korkmaz

Bu yüzden hasta olabilirmi pervaneyi açamıyorum ceyran çarpar diye camlar açık ama hiç esmiyor nolcak bilmiyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

Arkadaşlar birde dışkı sorunumuz var yeni konu açmadım buraya ekliyorum konuyu inşallah görürsünüz :)

Şimdiden çok teşekkürler :)

#3 korhan korkmaz, 2 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ağustos 2014
  4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Kuş erkek.Biraz ishallik var,haşlanmış patetes ve üç gün boyunca muhabbet kuşu yemini alın aspur verin.

5. Oğuzhan Mavi

Alta açtığınız gazete ıslak mı bana mı öyle geldi.

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4

Siteye video eklemek için bu konu http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-video-nasil-eklenir-241.html başlığına tıklayın

7. korhan korkmaz

Hayır size öyle gelmemiş gazete ıslak yeni temizlemiştim kafesini hergün sabah temizliyorum yıkamıştım gazete alsın ıslağını diye sermiştim şimdi değiştirdim aspuru ilk defa duydum aspirmi yoksa aspurmu eğer aspursa nerden bulabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

Ayrıca videoyu youtubeye yükledim ama foruma gömemedim. mesela [youtube]link[/youtube] yaptığımda farklı anlamda yazılar çıkıyor :)

Sayfayı Paylaş