petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sürekli kabuksuz yem kullansam sıkıntı olur mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin Abi tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Kuşlarım hasta, her ne kadar sıklıkla yemlerini değiştirsemde kabuklarının boğazına yapışmış olabileceği de söylendi.

Kapalı markalı kabuksuz yem alıp sadece onlardan versem bir sorun olur mu?

Teşekkürler

2. Nilgün BULUT

kabuksuz yemler ishal yapabiliyor onun yerine buğday çimlendirim derim

3. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    ben karıştırarak veriyorum inşallah doğru yapıyodurum ama sıkıntı yok şuanda

4. Nilgün BULUT

sürekli vermemekte yarar var yada elinizde kalanı değerlendirip başka almayabilirsiniz

5. Muratefil

Muratefil New Member

Beğenileri:
    0
    bildimiz yemlerde buğday gibi çimleniyor.

6. Duranettin ERAYDIN

Kabuksuz yem ben denedim bir süre kuşlar yediklerinide geri kustular alışık değillerse sorun oluyormuş.

7. Serhan KAMALIOGLU

En iyisi siz kabuklu yeme devam edin . Her söylenen şeyede inanmayınız . Olasılıklarla yaşamayınız herkez kabuklu yem veriyor ve suana kadar hiç bir sıkıntı olan kişi tanımadım .

Sayfayı Paylaş