Karadeniz Pet

Sürekli kusuyor ve gözü yaralanmış

sebahattingüler

Yeni Üye
Kuşum mavişi kafesinden 2-3 saat önce çıkardım. Biraz uçtu kafesin üstüne kondu kafes aynanın önünde bu arada.Konuşuyo kendi kendine oynuyordu ışığı kapattım onu odada bırakıp yemek yedim televizyon izledim. Az önce odama geldiğimde başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki. Gözü yaralanmış ve odanın her yerinde yem vardı. İlk önce karanlıkta uçup biyere çarptı sandım ama daha öncede bırakmıştım karanlıkta hep uyurdu. Sonra yemleri ve yüzündeki salyamsı şeyleri görünce kustuğunu farkettim. Şuan hala kusuyor. Lütfen yardım edin.Ne yapabilirim? Yem olarak sadece aspur veriyorum. Bugünde kafesine çilek astım ama yemedi bende baktım hiç dokunmamış atmıştım akşamüstü. Fotoğraf atarım az sonra bana bişey söyleyin lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

40bf2454954c27752e59777336c22dfb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

c7656fbd55b25fccf7a0b201968547df.jpg

Geçmiş olsun. Kafayı sanki bi yerlere sürtüp kaşımış. Fotoğraftan anlaşılmıyor ama tüyde olabilirmi. Her kusma kötüye yorulmamalı bazen çok yediklerinde de fazlasını döküp saçabiliyorlar, bazen de eşleri yoksa sevdikleri oyuncağa, eşyaya yem kusabiliyorlar.
Yemlikte sadece aspur gördüm. Karışık yem kullanmanı öneririm.

Şuan da sürtüyor yüzünü tüneğe ama birden böyle perişan halini görünce panikledim. Evet baya bi 2 aydır nerdeyse tüyde. Kursağı şiş diye yemini de üfürmüyordum zaten. İnşallah dediğiniz gibi kötü birşey yoktur. Yapabileceğim birşey yok heralde.

Geri