petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sürekli kuyruk sallama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf arslan tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Yusuf arslan

Yusuf arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuş sürekli nefes alırken filan
    kuyruğu aşağı yukarı sallayıp duruyor
    Ne gibi bir problem olabilir ki

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Eritrom diye bir ilaç var. Hayvan ilaçları satılan yerde bulabilirsin.
    Solumun yolları hastalıklarına iyi gelir. Suluğa mercimek tanesi kadar koyacaksın.
    Geçmiş olsun.

3. Yusuf arslan

Yusuf arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Denerim geçer inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

Denerim dedim ama ilacı bulamadım
    kimsede yok depodan getiririz diyen
    fiyat artar diyor
    daha basit bulunan bir ilaç yokmu ki

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Gecmis olsun

5. esra nuniş

esra nuniş New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba acil cvp istiyorum yorumları okudum çok fazla bilgiye sahipsiniz, muhabbet kuşları hakkında fazla bilgi sahibi yok malesef :( benim muhabbet kuşum 5 yaşında yaklaşık 1 ay önce bitlendi ben onu gece yanıma alıp konuşuyordum dişi kuş ama bazı kelimeleri güzel söylüyordu, yanıma aldığım gece kaşıdım kuşu ve çarşafa kırmızı minik böcekler düştü bit spreyi aldım 2 gün arayla sıktım kafesi sıcak suyla yıkadım kurtulduk derken çok kötü bir şey yaptım kuş ilaç kokuyor diye yıkadım resmen elimde öldü hayvan sonra canlandı ama eski hali yok ayakları halsiz uçarken düşüyor ayakta duramıyor, neo terramycin aldım 1 hafta kullandık fayda etmedi, veteriner Baytril-k ½ 5 verdi 25 nisanda kullanmaya başladık 5 gün oldu ama hala düzelme yok :( ilacı verdikten sonra kursağını çok kaşıyor. yem yemesinde sıkıntı yok suda içiyor arada haşlanmış patates veriyorum kaka yaparken kasılıyor ve poposu kızarmış ishal olduğundan sanırım terremycin göz kremi aldım hassas diye günde 1 kez sürüyorum ama kuş dermansız ve yaklaşık nerdeyse 1 ay olacak hiç ötmedi :( elime alıp seviyorum kaşıyorum geceleri birlikte uyuyoruz sıcağı çok seviyor ne yapmam gerekir ölür mü iyi olur mu vijdanım rahat değil

6. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    İlaca boğmuşsun hakikaten. :/ yeni sana ait başlık açsan daha iyi olur.

7. Yusuf arslan

Yusuf arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşçu ''axım'' diye ilaç önerdi
    her kuşçuda aynı ilaç var mecburen aldım
    bir gün ara ile iki damla dedi
    işe yarar mı denemiş olan varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

Solunum düzelirmi

Sayfayı Paylaş