petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sürekli mama yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve brtkrl tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. brtkrl

brtkrl Guest

merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeni olduğum için merhabalar ve konuyu yanlış yere açtıysam acemiliğime verin. :)
    4 gün önce daha yavru diye aldığım kuş çok mama yiyor. çıldırıyor mama görünce :) hatta mamalığın içine giriyor tüm vücuduyla ne gelsem hep yemek hep yemek normal bi durummu bu mamaları kaldırayım mı bir kaç gün sizce ?

2. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Mamanin icinde ne var

3. brtkrl

brtkrl Guest

petshoptan aldığım kuş yemi. yem desek daha doğru olur

4. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Normal yeme de alışması gerek. Sürekli mama ile beslemek çok uğraştırır. Bence normal yem yemesi mamayı haftada birkaç defa verebilirsin. Mamanın içeriğinde ne var merak ettim.

5. brtkrl

brtkrl Guest

mama değil kardeşim orda yanlış bir kelime kullandım yem yiyor çılgınlar gibi :))

6. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Yem yemesi normaldir. Acıkmıştır demekki. :)

7. brtkrl

brtkrl Guest

çok teşekkür ederim :) birde son 1 saattir kafasını ensesine gömdü gözlerini kapattı hiç bir şey yapmıyor 1 defa su içip yerine geri döndü. ters giden birşeyler mi var acaba?

#7 brtkrl, 3 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Haziran 2014
  8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dinleniyordur, çoğu kuş o şekilde uyur. rahatsız edecek kadar yaklaşma.. gece geç saate kadar ışıklar açık kalıyorsa, uykusunu alamıyor da olabilir.. kuşların en az 10 saat dinlenmesi gerekir.

9. brtkrl

brtkrl Guest

peki çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz ve vaktiniz için

10. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Kuslar genelde oyle uyur benim erkek mirildaniyor bide o durumdayken

11. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu başlık tam bana göreymiş yem yemiyor die bi başlık açmıştım ama hala yemiyor yem ilgisini bile çekmiyor sürekli mama kendm hazırlıyorum aç bırakıyorum yem y esin die nafile kırgınlaşıyor o zamanda ne yapabilirim yem yemesi için henüz yavru ama 20 gündür bende ilk başlar yem kıramıyor die şırınga ile agzına bisküvi sıkıyordum sonra şırınga ucundan yedirmeye başladım ve hala yem kırmıyor.mama içeriğinde ufalanmış bisküvi rendelenmiş salatalık kabak havuç yeşillik yumurta değiştirerek veriyorum

12. oguzhan01

oguzhan01 Guest

gülşen hanım kuşunuz yem kırmayı öğrenmemiş olabilir yanına yem kırmayı bilen yavru bir kuş daha alırsanız karşı cinsinden hem çift olurlar hem birbirlerine bir şeyler öğretirler eğlenirler :)

13. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    şu an cinsiyeti konusunda belirsizlik var bende öyle düşündümcinsiyeti belli olduktan sonra bi yavru daha alsam çokmu geç olur.1 ay sonra mesela

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşların en cok yedigi mama