petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sürekli tüye giriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz kaya tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    Erkek muhabbet kuşum sürekli tüye giriyor devamlı tüy döküyor, kanat tüyleri bozuk çıkıyor ayrıca cereside beyaza yakın bir mavi bu konudan çok muzdaribim kuşuma nasıl yardımcı olabilirim?

2. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf koyabilirmisiniz.

3. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşları sıcak ortamlarda kalınca bahar-yaz geldi sanarak tüylerini değiştirir. Bu yüzden ortam ısısını biraz düşürebilirsiniz.

Benim 5 senelik tecrübeme göre bir de yumurtacı olmayan, çiftleşmede gözü olmayan kuşlar devamlı tüy döker.

4. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum çok hareketli o yüzden bunları anca çekebildim.Kuşumun kanat tüyleri böyle yıpranmış gibi çıkıyor.acaba vitamin eksikliği falan mı var?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

Benim kuşum da pek Yumurtacı sayılmaz ilk yumurtasını yuvadan atıp kırmıştı.kaldıkları oda ısısı pek yüksekte değil aslında.

Sayfayı Paylaş