Karadeniz Pet

Sürekli uyku hali...

Benim ilk kuşum da ishalden dolayı öldü.Evde klima kullanıyoruz,klimayı açtığımız zaman onu en uzak odaya taşıyorduk.Bir gün yine taşıdım,geri götürmeye geldiğimde halsiz gibi geldi,suyuna ilaç koydum ama kaybettik maalesef.Sende dikkat etmeye bak,üzücü sonuçlar olabiliyor ishalde :(
Valla şunu anladım ki en ufak havada hastalığı kapıyorlar. Çok hassaslar bu konuda...

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Petshopta bakmazlar koyarlar biyere ölsün diye beklerler. Iyulik yapmak isterseniz sabah aksam ugrayın oraya ve sık boğaz edin. Ama bos bırakmayın sakın. Ki su hali bile ben hastayım diye bağırıyor, anlamamak için çaba sarfetmek gerekiyor pes doğrusu. Hayvancığı yalnız bırakmayn ve işin peşine düşün, bari bunu yapabilirsiniz....!

Petshopta bakmazlar koyarlar biyere ölsün diye beklerler. Iyulik yapmak isterseniz sabah aksam ugrayın oraya ve sık boğaz edin. Ama bos bırakmayın sakın. Ki su hali bile ben hastayım diye bağırıyor, anlamamak için çaba sarfetmek gerekiyor pes doğrusu. Hayvancığı yalnız bırakmayn ve işin peşine düşün, bari bunu yapabilirsiniz....!
Tavsiyenizi yapacam.Teşekkürler...

Patates haşla, yem olarak aspur ver.

Kuş bana kalırsa 2 aylıktan da büyük. Ceresine ve ayaklarına bakarsan sana büyük kuş vermiş. Patates haşla, eğer ishalse reflor 250 kullanıyorum ben. Yarısını suyuna koy. Aspur ver. Geçmiş olsun. Ama eğer pet shop tan aldıysan maalesef bunlar olabiliyor. Yine maalesef eğer imkanınız varsa üreticiden alın kuşları. Pet shop lar sizlere yüksek fiyatlara hasta kuşları veriyor. Sonra böyle sizler de üzülüyorsunuz.

Kuş bana kalırsa 2 aylıktan da büyük. Ceresine ve ayaklarına bakarsan sana büyük kuş vermiş. Patates haşla, eğer ishalse reflor 250 kullanıyorum ben. Yarısını suyuna koy. Aspur ver. Geçmiş olsun. Ama eğer pet shop tan aldıysan maalesef bunlar olabiliyor. Yine maalesef eğer imkanınız varsa üreticiden alın kuşları. Pet shop lar sizlere yüksek fiyatlara hasta kuşları veriyor. Sonra böyle sizler de üzülüyorsunuz.
O kuş öldü maalesef dün yeni kuş aldım.

8f7841e915611c01b61cb2409127dad7.jpg

Geldiginden beri konusuyorum onla. Elimi kafesinde dolaştırıyorum. Bugun parmağımı uzattım korktu yana kaçtı daha fazla götürmedim bende. Ama dünden beri ne yemek yiyor ne su içiyor. İlk geldiginde surekli hızlı soluk alıp veriyordu ama şuan öyle değil. Attığım fotoda dışkısa gözüküyor. Sizce bir sıkıntısı var mı ?

Geri