Karadeniz Pet

surekli uyku

THERACULA

Yeni Üye
Merhaba. 1.5 hafta.önce aldigim erkek Muhabbet kusum surekli uyumaya basladi. Dun saat 9 Da uykuya gecti hala Uyuyor Normal mi. Saat 8 de hicbirseyi yoktu oynuyordu kafesinde. Cok cok Hafif Sivi diskisi vardi suyuna limon damlttim. Arada uyanıyor yem Yiyor Su iciyor geri uyuyor. Tüyleri hafif Kabariyor Uykuya gecerken. Bilgim 0 bu konuda yardim.bekliyorum

Dipnot. Kus eve geldiğin den Beri uyudugunu gormedim

Son düzenleme:
Hastalanmış olabilir alırken çok dikkatli olsaydınız keşke satıldığı yerde hasta kuş var mıydı? Eger var ise ondan hastalık bulaşmış olabilir.En iyisi siz kuşunuz veterinere götürün.

Aldigimda sorun Yoktu arka Odaya koydugum Icin evde Usutmus olabilir. Veteriner Ucreti ne Kadar. Ogrenci butcesiyle tabire caizse girmesin:)

Soğuk almış olabilr , soğuk odadan çıkartın sıcak odaya koyunuz.

Aldigimda sorun Yoktu arka Odaya koydugum Icin evde Usutmus olabilir. Veteriner Ucreti ne Kadar. Ogrenci butcesiyle tabire caizse girmesin:)
Veteriner hizmeti kuşun durumuna göre değişir. Eğer kuşun hastaysa ve ilaçları alınması gerekiyorsa 100 lira ya da çıkabilirsin. Eğer bir şey yok derse ki; bir çok veteriner anlamadığı için bir şey yok deyip yolluyor kuşları. O zaman 20 liraya çıkarsın veterinerden. Açıklayıcı olmuştur umarım :)

Kuş kaç yaşında?
BaZen psikolojik yalnızlıktan, hava durumlarından( ışık vs) olabiliyor.

Daha yas degil.1.5 aylik dediler alirken

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

Fon makinasiyla.sicak.hava tutunca canlanıyor yusuf. Ucuyor ötüyor. Ama makinayi Kapattiktan 5 dk sonra uyku.moduna geçiyor

Oooooo fon makinasimi direkt öldürür sakin yapma hava çarpar onu sıcak bir ortama koy

Fön makinası çok zarar verir kuşu haşlayadabilirsiniz, kalorifer peteğinin yakınına koyun, aydınlık ortamda tutun, kuşu takip edin...

Oyle yapıyorum suan kafesin icinede küçük bi Lamba taktim sicaklik olarak faydasi olabilecegini dusunerek
Cok tesekkur.ederim yorumlariniz.icin

Geri