petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

surekli yem ve yer degisimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kuslarima her seferinde farkli yem veriyorum bir zarari olurmu mesela bundan onceki seferye vitaminli yem vermistim bugnde kanarya yemi verdim bir sikinti olurmu

2 - kuslarim aksam baska bir odada gundz benim odamda ucuruyrm kendisini yani gunde iki oda degistiriyr zarari olurmu biri evcil digeri degil tuy dokum suresini uzatirmi cunku biri tuyde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:23 -->-> Daha önceki mesaj 09:57 --

hadi yardin

2. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Eger eş edip yavru almak istiyorsanız yer değiştirmemelisiniz kuşlar sterese girmesin ve ortama uyum sağlasın yoksa sadece amaç uçurmaksa sorun olmaz ama yinede strese girebilirler en güzeli sakin bi ortamda sürekli kalmaları anca öyle alışır sağlıklı olabilirler

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    hadi yardim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

hocm tek ucarabilecegim nokta kendi odam diger yerlerde annem izn vermiyr kendi odamda biraksam sabah 7 den uyandiriy beni oda uymuyr peki yem hakkinda ne dyosun

4. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    yemde sabit olmalı bünye alışıyor değiştirdiğinde farklı sonuçlar çıkabilir ishal yada benzeri sorunlar

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    peki hocam kanarya yemini vermemizde bir sakinca varmi su an kanarya yemi aldimda yarin gidip vitaminli yem ailip karistirmayi dusunuyrm

Sayfayı Paylaş