Karadeniz Pet

surekli yem ve yer degisimi

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
kuslarima her seferinde farkli yem veriyorum bir zarari olurmu mesela bundan onceki seferye vitaminli yem vermistim bugnde kanarya yemi verdim bir sikinti olurmu

2 - kuslarim aksam baska bir odada gundz benim odamda ucuruyrm kendisini yani gunde iki oda degistiriyr zarari olurmu biri evcil digeri degil tuy dokum suresini uzatirmi cunku biri tuyde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:23 -->-> Daha önceki mesaj 09:57 --

hadi yardin

Eger eş edip yavru almak istiyorsanız yer değiştirmemelisiniz kuşlar sterese girmesin ve ortama uyum sağlasın yoksa sadece amaç uçurmaksa sorun olmaz ama yinede strese girebilirler en güzeli sakin bi ortamda sürekli kalmaları anca öyle alışır sağlıklı olabilirler

hadi yardim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

Eger eş edip yavru almak istiyorsanız yer değiştirmemelisiniz kuşlar sterese girmesin ve ortama uyum sağlasın yoksa sadece amaç uçurmaksa sorun olmaz ama yinede strese girebilirler en güzeli sakin bi ortamda sürekli kalmaları anca öyle alışır sağlıklı olabilirler

hocm tek ucarabilecegim nokta kendi odam diger yerlerde annem izn vermiyr kendi odamda biraksam sabah 7 den uyandiriy beni oda uymuyr peki yem hakkinda ne dyosun

yemde sabit olmalı bünye alışıyor değiştirdiğinde farklı sonuçlar çıkabilir ishal yada benzeri sorunlar

Geri