petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sürekli yuvaya girip çıkma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga33 tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga33
    Gizli

tolga33 Guest

Arkadaşlar bugün farkettim dişi sürekli yuvaya girip çıkıyo.yuvanın içinde biraz tüy ve yem var.öpüşüyolar kaşıyolar birbirlerini ama çiftleştiklerini hiç görmedim yavru hazırlığı mı sizce yuvaya girip çıkması.eğer öyleyse tahmini kaç haftalık bi süreç var yumurtlaması için

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kardek kuşun yuva hazırlıyor yumurtalar gelir yakıda rahatsız etme yuvaya bakma yumurtlamışm diye birde kuşun ne zaman yumurtlaçagı beli olmaz ama bence en gec 1 aya yumutlar yumurta mamsı ver havuç ver

3. tolga33
    Gizli

tolga33 Guest

eyvallah sağolasın

4. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yuvalik konusunda bir sorum var talas veya kum koyulmasi soyleniyoo Ben onlarin yerine birazcik yem attim bu seferde o yemlere El kokusu sindigi. Icin yuvaya girmeyeceklerini soyluyolar 1 ay oldu yuvaliga girdiklerini gormedim sizce yemlere elle kokusu gectigi dogrumudur

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Yem yerine yem kabukları koy daha iyi olur.
    LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

6. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Tamam ama sordugum soru yem kabuklarida koysam insan elli kokusundan rahatsiz olduklari ve yuvaliga bunun icin gimedikleri dogrumu 1 ay oldu daha gormedimediler cunki

7. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben duymadım öyle bişey. Ama emin olmak istiyorsan plastik folluk da varsa koymasanda olur

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

8. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Yok bildigin sunta yuvalik bir yerde okumustum ell kokusundan rahatsiz oluyo lar yuvalik icin biraz site de arastiraym olmadi belki bir konu acarim sagolasin onerilerin icin

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yuvalık boş kalsada olur ve koku sindidiye felan girmeme yoktur diye bir şey yok kızgın değildir hazır değildir ondan girmez

Sayfayı Paylaş