Karadeniz Pet

Sürekli yuvaya girip çıkma

• Konbuyu başlatan tolga33
  • Başlangıç tarihi
T

tolga33

Guest
Arkadaşlar bugün farkettim dişi sürekli yuvaya girip çıkıyo.yuvanın içinde biraz tüy ve yem var.öpüşüyolar kaşıyolar birbirlerini ama çiftleştiklerini hiç görmedim yavru hazırlığı mı sizce yuvaya girip çıkması.eğer öyleyse tahmini kaç haftalık bi süreç var yumurtlaması için

kardek kuşun yuva hazırlıyor yumurtalar gelir yakıda rahatsız etme yuvaya bakma yumurtlamışm diye birde kuşun ne zaman yumurtlaçagı beli olmaz ama bence en gec 1 aya yumutlar yumurta mamsı ver havuç ver

Arkadaslar yuvalik konusunda bir sorum var talas veya kum koyulmasi soyleniyoo Ben onlarin yerine birazcik yem attim bu seferde o yemlere El kokusu sindigi. Icin yuvaya girmeyeceklerini soyluyolar 1 ay oldu yuvaliga girdiklerini gormedim sizce yemlere elle kokusu gectigi dogrumudur

Yem yerine yem kabukları koy daha iyi olur.
LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yem yerine yem kabukları koy daha iyi olur.

Tamam ama sordugum soru yem kabuklarida koysam insan elli kokusundan rahatsiz olduklari ve yuvaliga bunun icin gimedikleri dogrumu 1 ay oldu daha gormedimediler cunki

Ben duymadım öyle bişey. Ama emin olmak istiyorsan plastik folluk da varsa koymasanda olur

Ben duymadım öyle bişey. Ama emin olmak istiyorsan plastik folluk da varsa koymasanda olur

Yok bildigin sunta yuvalik bir yerde okumustum ell kokusundan rahatsiz oluyo lar yuvalik icin biraz site de arastiraym olmadi belki bir konu acarim sagolasin onerilerin icin

yuvalık boş kalsada olur ve koku sindidiye felan girmeme yoktur diye bir şey yok kızgın değildir hazır değildir ondan girmez

Geri