Karadeniz Pet

Survivor birincisi kim olacak ?

Bu Akşam Sizce Survivor Birincisi Kim Olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

CNK TC

Emektar Üye
Survivor izleyenler vardır elbet bugün survivor da birinci belli olacak sizce kim olmalı anketi kullanıp yorum atarsanız , herkesin düşüncesini görmüş oluruz. Turabi olsun diyorum davranışları kötüydü fakat gökhan keser zaten ünlü 500 bin lira onun için birşey değil Gariban takım kazansın diyorum turabi favorim .

2014 SURVİVOR ŞAMPİYONU BELLİ OLDU TURABİ DEDİĞİM GİBİ !

[YOUTUBE]QhNoUzsvCkM[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Ahmeti destekliyordum giiti o yüzden gökhanı destekliyorum

Gökhanı destekliyorum.Turabi striptizle geçimini sağlıyor zaten.

Turabi alavere dalavere yaparak buraya geldi yaptigi delikanli taklitlerinide biraksin sonucta spriptiz yapan biri ne kadar delikanli olabilir gökhan hem beyefendi hemde hız ve gücte turabiyi eziyor mervenin bile yendigi turabinin kazanmasi haksizlik olur

Gökhan dediğin adam yolda seni beni gördüğü zman tanımaz misal . Ama turabi dediğin adam bizim içimizden biri bunu da göz önünde bulundurun gökhan zaten 500 bin lirayı normalde de kazanır ha merve olsaydı finalde merve derdim , şimdi efendi olduğunu hiç bilemezsin herkes kameraya oynuyor ;) Yiğit te efendiydi noldu sonradan bozuldu onun bunun arkasından laf yapmaya başladı turabiye yanaştı. Gökhan da sonuna kadar oyununu devam ettiriyor sizi yolda görse tanımaz. Onun için bizden biri kazansın bizim gibi olan Turabi . Harbiye harbi Anam deyişi yeter.

Gökhan dediğin adam yolda seni beni gördüğü zman tanımaz misal . Ama turabi dediğin adam bizim içimizden biri bunu da göz önünde bulundurun gökhan zaten 500 bin lirayı normalde de kazanır ha merve olsaydı finalde merve derdim , şimdi efendi olduğunu hiç bilemezsin herkes kameraya oynuyor ;) Yiğit te efendiydi noldu sonradan bozuldu onun bunun arkasından laf yapmaya başladı turabiye yanaştı. Gökhan da sonuna kadar oyununu devam ettiriyor sizi yolda görse tanımaz. Onun için bizden biri kazansın bizim gibi olan Turabi . Harbiye harbi Anam deyişi yeter.

O adama sizi bizi tanımaz diyorsunuz ama sizi yolda ben görsem bende tanımam turabide tanımaz neyi oluyoruzki adam bizi tanısın değilmi yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Turabinin kişiliğ biraz bozuk fakat son zamanlarda adam gibi glmeye başladı bana yenildiği zaman adama benziyoda yenince adam değişiyor :) ama konulara bakış açısı güzel 2 kişi kavga ederken iyi yorumluyor
Adam saf açık sözlü ama biraz asabi orda karşı gelen olmadığı için kendini aslan kral ilan etti

Foto Galeri
Bir adam bu kadar gururlu davranıp dövüşcü olupta nasıl böyle bir danscı oluyor :) direk dansı

(gökhan keser tarafındayım)

Gökhan keser

bir yarışmacı ön plana çıkartıldı ve birinci yapılacak.. Her hareketine odaklanılan ve tahriklerine ses çıkarılmayıp ön planda tutulan kim ise o birinci olacaktır.

Acun kimi istiyorsa o kazanır. Bence oylama hikaye.

Son düzenleme:
turabi kimseye bırakmaz adam çok güçlü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

Acun kimi istiyorsa o kazanır. Bence oylama hikaye.

her numaradan 1 mesaj atılabilmesi gerekir böyle olmadıgı sürece oylama sadece hikaye oluyor

o bayrağı turabi o şekilde sallayınca nasıl bir karakterde olduğu anlaşıldı bence

hele birde konuşmaları yokmu eskiden bir deli dumrul diye filim izlediydim kendisini sanki ona benzetmeye çalışıyor

Son düzenleme:
Ohooo siz izlemeden sadece bir iki kereliğine yorum yapmışınız ben 4 aydır izliyorum baştan sonra her zaman show yapan ekrana yakışan kazanır bunu da turabi cok iyi oynadı ve kazandı hadi geçmiş olsun . GÖKHAN dediğiniz adam efendi ama kameralara karşı iyi oynamıyor , showu yok .

Zaten yukarıdaki ankette de doğru sonuç gelmiş

2014 ŞAMPİYONU TURABİ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

İki karakterde orta da turabinin nasıl bir karakteri olduğu belli , gökhan da tam bir beyfendi çocuk o yüzden gökhan kazanmayı sonuna kadar haketti. :)

Malesef kazanamadı gökhan efendilik işe yaramıyor kamera karşısında show yapan kazanır . Turabi kameralara daha çok yakındı . Reytingler hep turabiden kazanıldı o tartışmaları yapmasa kavgaları etmese reyting olmaz Acun da hakkını verdi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:11 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

O adama sizi bizi tanımaz diyorsunuz ama sizi yolda ben görsem bende tanımam turabide tanımaz neyi oluyoruzki adam bizi tanısın değilmi yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Turabinin kişiliğ biraz bozuk fakat son zamanlarda adam gibi glmeye başladı bana yenildiği zaman adama benziyoda yenince adam değişiyor :) ama konulara bakış açısı güzel 2 kişi kavga ederken iyi yorumluyor
Adam saf açık sözlü ama biraz asabi orda karşı gelen olmadığı için kendini aslan kral ilan etti

Foto Galeri
Bir adam bu kadar gururlu davranıp dövüşcü olupta nasıl böyle bir danscı oluyor :) direk dansı

(gökhan keser tarafındayım)

Paşam bu survivor efendilik üstüne kurulmadı , sessizlik üstüne kurulmadı kameralara en çok kim oynuyorsa o kazanır demiştim al işte o kazandı : ) Acun Boşa survivor programını kurmadı reyting i yükselten kim ise o kazanır Turabi de yaptığı showlarla sözlerle , kavgalarıyla kameraya oynadı. Siz öyle sanın ama çok iyi oynadı rolunu. Başından sonuna kadar bilincli olarak yaptı herşeyi .

Son düzenleme: