petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Survivor birincisi kim olacak ?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve CNK TC tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

?

Bu Akşam Sizce Survivor Birincisi Kim Olacak ?

Anketin kapanma tarihi 20 Haziran 2014.
  1. Turabi

64,0%
  2. Gökhan Keser

36,0%
  1. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Survivor izleyenler vardır elbet bugün survivor da birinci belli olacak sizce kim olmalı anketi kullanıp yorum atarsanız , herkesin düşüncesini görmüş oluruz. Turabi olsun diyorum davranışları kötüydü fakat gökhan keser zaten ünlü 500 bin lira onun için birşey değil Gariban takım kazansın diyorum turabi favorim .

2014 SURVİVOR ŞAMPİYONU BELLİ OLDU TURABİ DEDİĞİM GİBİ !

[YOUTUBE]QhNoUzsvCkM[/YOUTUBE]

#1 CNK TC, 19 Haziran 2014
    Son düzenleme: 20 Haziran 2014
  2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Ben Turabi diyorum.

3. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Ahmeti destekliyordum giiti o yüzden gökhanı destekliyorum

4. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Gökhanı destekliyorum.Turabi striptizle geçimini sağlıyor zaten.

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Gökhan keserde oh ne ala sarkısıyla geçimini sağlıyor.

6. Oğuzhan Mavi
    Gizli

İki karakterde orta da turabinin nasıl bir karakteri olduğu belli , gökhan da tam bir beyfendi çocuk o yüzden gökhan kazanmayı sonuna kadar haketti. :)

7. rockythebudgie
    Gizli

Turabi alavere dalavere yaparak buraya geldi yaptigi delikanli taklitlerinide biraksin sonucta spriptiz yapan biri ne kadar delikanli olabilir gökhan hem beyefendi hemde hız ve gücte turabiyi eziyor mervenin bile yendigi turabinin kazanmasi haksizlik olur

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Gökhan dediğin adam yolda seni beni gördüğü zman tanımaz misal . Ama turabi dediğin adam bizim içimizden biri bunu da göz önünde bulundurun gökhan zaten 500 bin lirayı normalde de kazanır ha merve olsaydı finalde merve derdim , şimdi efendi olduğunu hiç bilemezsin herkes kameraya oynuyor ;) Yiğit te efendiydi noldu sonradan bozuldu onun bunun arkasından laf yapmaya başladı turabiye yanaştı. Gökhan da sonuna kadar oyununu devam ettiriyor sizi yolda görse tanımaz. Onun için bizden biri kazansın bizim gibi olan Turabi . Harbiye harbi Anam deyişi yeter.

9. Ahmet Can Sari
    Gizli

O adama sizi bizi tanımaz diyorsunuz ama sizi yolda ben görsem bende tanımam turabide tanımaz neyi oluyoruzki adam bizi tanısın değilmi yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Turabinin kişiliğ biraz bozuk fakat son zamanlarda adam gibi glmeye başladı bana yenildiği zaman adama benziyoda yenince adam değişiyor :) ama konulara bakış açısı güzel 2 kişi kavga ederken iyi yorumluyor
    Adam saf açık sözlü ama biraz asabi orda karşı gelen olmadığı için kendini aslan kral ilan etti

Foto Galeri
    Bir adam bu kadar gururlu davranıp dövüşcü olupta nasıl böyle bir danscı oluyor :) direk dansı

(gökhan keser tarafındayım)

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Gökhan keser

11. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  12. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    bir yarışmacı ön plana çıkartıldı ve birinci yapılacak.. Her hareketine odaklanılan ve tahriklerine ses çıkarılmayıp ön planda tutulan kim ise o birinci olacaktır.

13. Ahmet Can Sari
    Gizli

Çoğu kişinin düşüncesine tercüman olmuşsunuz :)

14. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    gökhan keser kazınr ...

15. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Acun kimi istiyorsa o kazanır. Bence oylama hikaye.

#15 Aytekin DOĞAN, 19 Haziran 2014
    Son düzenleme: 19 Haziran 2014
  16. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    turabi kimseye bırakmaz adam çok güçlü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

her numaradan 1 mesaj atılabilmesi gerekir böyle olmadıgı sürece oylama sadece hikaye oluyor

17. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Turabi'nin kazanması taraftarıyım ama Gökhan da oldukça iyi :)

18. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Evet abi bugün akşam final 2 kişi kaldılar biri kazanıcak.

19. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    o bayrağı turabi o şekilde sallayınca nasıl bir karakterde olduğu anlaşıldı bence

hele birde konuşmaları yokmu eskiden bir deli dumrul diye filim izlediydim kendisini sanki ona benzetmeye çalışıyor

#19 yusufkral, 19 Haziran 2014
    Son düzenleme: 19 Haziran 2014
  20. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Ohooo siz izlemeden sadece bir iki kereliğine yorum yapmışınız ben 4 aydır izliyorum baştan sonra her zaman show yapan ekrana yakışan kazanır bunu da turabi cok iyi oynadı ve kazandı hadi geçmiş olsun . GÖKHAN dediğiniz adam efendi ama kameralara karşı iyi oynamıyor , showu yok .

Zaten yukarıdaki ankette de doğru sonuç gelmiş

2014 ŞAMPİYONU TURABİ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

Malesef kazanamadı gökhan efendilik işe yaramıyor kamera karşısında show yapan kazanır . Turabi kameralara daha çok yakındı . Reytingler hep turabiden kazanıldı o tartışmaları yapmasa kavgaları etmese reyting olmaz Acun da hakkını verdi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:11 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

Paşam bu survivor efendilik üstüne kurulmadı , sessizlik üstüne kurulmadı kameralara en çok kim oynuyorsa o kazanır demiştim al işte o kazandı : ) Acun Boşa survivor programını kurmadı reyting i yükselten kim ise o kazanır Turabi de yaptığı showlarla sözlerle , kavgalarıyla kameraya oynadı. Siz öyle sanın ama çok iyi oynadı rolunu. Başından sonuna kadar bilincli olarak yaptı herşeyi .

#20 CNK TC, 20 Haziran 2014
    Son düzenleme: 20 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş