Karadeniz Pet

Survivor birincisi kim olacak ?

Bu Akşam Sizce Survivor Birincisi Kim Olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Ohooo siz izlemeden sadece bir iki kereliğine yorum yapmışınız ben 4 aydır izliyorum baştan sonra her zaman show yapan ekrana yakışan kazanır bunu da turabi cok iyi oynadı ve kazandı hadi geçmiş olsun . GÖKHAN dediğiniz adam efendi ama kameralara karşı iyi oynamıyor , showu yok .

Zaten yukarıdaki ankette de doğru sonuç gelmiş

2014 ŞAMPİYONU TURABİ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:49 --

Malesef kazanamadı gökhan efendilik işe yaramıyor kamera karşısında show yapan kazanır . Turabi kameralara daha çok yakındı . Reytingler hep turabiden kazanıldı o tartışmaları yapmasa kavgaları etmese reyting olmaz Acun da hakkını verdi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:11 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

Paşam bu survivor efendilik üstüne kurulmadı , sessizlik üstüne kurulmadı kameralara en çok kim oynuyorsa o kazanır demiştim al işte o kazandı : ) Acun Boşa survivor programını kurmadı reyting i yükselten kim ise o kazanır Turabi de yaptığı showlarla sözlerle , kavgalarıyla kameraya oynadı. Siz öyle sanın ama çok iyi oynadı rolunu. Başından sonuna kadar bilincli olarak yaptı herşeyi .

Ağzımdan gökhan keser kazanır diye bir laf çıktımı gökhan keser haketti gökhan keserin tarafındayım dedim vede yukardada bir yoruma yazdım herkezin düşüncelerine tercüman olmuşsunuz dedim.
Sonuç olarak tabiki turabi kazanacaktı ama gökhan keser haketti daha iyi yarıştı açlığa karşı daha iyi savaştı ben burda acunun isteğini değil asıl survivor un kim olduğunu yorumluyorum

Ağzımdan gökhan keser kazanır diye bir laf çıktımı gökhan keser haketti gökhan keserin tarafındayım dedim vede yukardada bir yoruma yazdım herkezin düşüncelerine tercüman olmuşsunuz dedim.
Sonuç olarak tabiki turabi kazanacaktı ama gökhan keser haketti daha iyi yarıştı açlığa karşı daha iyi savaştı ben burda acunun isteğini değil asıl survivor un kim olduğunu yorumluyorum

hakettiyse birinci olmalıydı ama olamadı demek ki hakeden turabiymiş .

La arkadaşım kameraya oynayan kazanır diyen siz deilmiydiniz :) nasıl bir mantık bu böyle

Benimle konusurken hitap şeklini düzelt la lı lun lu konusmaları edecek veya ettirecek yaşta değilim , konuyu hortlatma olan olmuş artık post kasma tamam mı aslanım

Son düzenleme:
Benimle konusurken hitap şeklini düzelt la lı lun lu konusmaları edecek veya ettirecek yaşta değilim , konuyu hortlatma olan olmuş artık post kasma tamam mı aslanım
Paşamlı Aslanımlı Kaplanımlı siz konuşabilirken bunu demeniz biraz garip sanki :)

Paşamlı Aslanımlı Kaplanımlı siz konuşabilirken bunu demeniz biraz garip sanki :)

la lı lunlu konusurken yaşını belli ediyorsun normaldir . Diğer konunda da tartışma yapmışsın 34 yaşındaki insana terbiyesizlik yapmışın sonra sinirden deyip özür dilemişsin buradaki konuları takip etmiyorum sanma bu forumda tüm konuları okuyorum. Cevabıda konuna verdim.

Son düzenleme:
la lı lunlu konusurken yaşını belli ediyorsun normaldir . Diğer konunda da tartışma yapmışsın 34 yaşındaki insana terbiyesizlik yapmışın sonra sinirden deyip özür dilemişsin buradaki konuları takip etmiyorum sanma bu forumda tüm konuları okuyorum. Cevabıda konuna verdim.

Bi turabi için kavga etmeye gerek yok.
Bu konuyla onun bi alakası yok ters bi anıma geldi özür diledim.
Hitap şeklimdede bi bozukluk la dememdenmi kaynaklanıyor bu paşam felan ne oluyor yani.
Forumuda bırakıyorum zaten size kolay gelsin.

Bi turabi için kavga etmeye gerek yok.
Bu konuyla onun bi alakası yok ters bi anıma geldi özür diledim.
Hitap şeklimdede bi bozukluk la dememdenmi kaynaklanıyor bu paşam felan ne oluyor yani.
Forumuda bırakıyorum zaten size kolay gelsin.

Turabi için kavga eden değil sürekli yazdıklarımı alıntı yapıp konuyu ilerletip sonra benim konumda la lun konusuyorsun yani yaşını belli ettin diğer konuyu da daha dün okumustum dedim neyse boşver cevap yazmayayım fakat burada da yaptın aynısını . Canın sıkılıyor ise yapcak birşeyin yok ise başka konulara bak oralara cevap at bu konu senin mesajlarınla dolsun istemiyorum.