Karadeniz Pet

Survivor izleyen yok mu aranızda ?

Sizce Survivor Adadan Kim Gitmeli ?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

CNK TC

Emektar Üye
Survivor izleyen yok mu aranızda hiç varsada adadan gitmesini istediğiniz kişilerin isimlerini yukarıdaki anketten oylayın

Son düzenleme:
Müge gitmesin de kim giderse gitsin.

Müge gitsin bence neden dersen oyunda bir işe yaramıyor :) Gönüllüler takımından yanayım fakat bu onlara puan kaybettirecek elenmelerini sağlıyacak kişi de müge

[MENTION=8706]ömer duran yagar[/MENTION] Turabi sahradan zaten ümidi kesti mügeyi kendine yapacak gibi . Sürekli müge de müge valla müge güzelde biraz saf gibi onun için herşeye gelir o kız :D

Hem akıllı hem güzel bence Ünlüler adasında Serenay

Son düzenleme:
[MENTION=8706]ömer duran yagar[/MENTION] Turabi sahradan zaten ümidi kesti mügeyi kendine yapacak gibi . Sürekli müge de müge valla müge güzelde biraz saf gibi onun için herşeye gelir o kız :D

Hem akıllı hem güzel bence Ünlüler adasında Serenay

hocam gonullulere gelen mervemı ne var sarısın turabi onu ayarlıycak ya :D serenayda guzel haklısın :D

[MENTION=8706]ömer duran yagar[/MENTION]
duygu var ama Duygu asla turabiye gitmez o kadar akıllı ki o duygu ünlüler adasında turabi için demediğini bırakmadıydı . Ve duygu real hayatta Turabiye dönüpte bakacak cinsten bir kız değil yani bunun reali olmaz . Olursa müge bakar dedim ya güzel ama saf bilmiyor neyin ne oldugunu hemen kanıyor . Müge var onun aklında yoksa herşeye ragmen suan giderdi. Duygu gelmeden önce adaya mügeyle baş başa kalacaklardı sahranın ismini yazdı zaten turabi

duygu var ama Duygu asla turabiye gitmez o kadar akıllı ki o duygu ünlüler adasında turabi için demediğini bırakmadıydı . Ve duygu real hayatta Turabiye dönüpte bakacak cinsten bir kız değil yani bunun reali olmaz . Olursa müge bakar dedim ya güzel ama saf bilmiyor neyin ne oldugunu hemen kanıyor . Müge var onun aklında yoksa herşeye ragmen suan giderdi. Duygu gelmeden önce adaya mügeyle baş başa kalacaklardı sahranın ismini yazdı zaten turabi :D

hocam masallah baya bır ınceleyıp fıkır edınmıssın :D bu aksamkı bolumde muge aglıyor felan bu aksam bence kacırma yıne saflıgından bır sey oldu kıza ya :(

İnanmazsın ama öyle oldu ben hiç televizyon izleyen bir insan değilim . Gecen yıllarda survivor ı bilen ve izleyen bir kişi de değildim . Fakat bu sene sadece televizyon bakarsam ya fenerbahce macı ya da survivor oluyor yani diğer türlü tv ile alkam yok evet bu sene survivor başladıgından beri izliyorum hiç bir bölümü kacırmıyorum. Bilgi edinmem normaldir yani bağımlılık gibi birşey oldu .

Bu aksamki bölümde ben sana söliyeyim , sahra duygu sömrüsü yapıyor artık baktı kimse yanına gelmiyor o da aglayarak mügeye konusuyor. Sonra müge de onu dinleyip duygusala bağlıyor .

İnanmazsın ama öyle oldu ben hiç televizyon izleyen bir insan değilim . Gecen yıllarda survivor ı bilen ve izleyen bir kişi de değildim . Fakat bu sene sadece televizyon bakarsam ya fenerbahce macı ya da survivor oluyor yani diğer türlü tv ile alkam yok evet bu sene survivor başladıgından beri izliyorum hiç bir bölümü kacırmıyorum. Bilgi edinmem normaldir yani bağımlılık gibi birşey oldu .

Bu aksamki bölümde ben sana söliyeyim , sahra duygu sömrüsü yapıyor artık baktı kimse yanına gelmiyor o da aglayarak mügeye konusuyor. Sonra müge de onu dinleyip duygusala bağlıyor .

:D ewt oylede sahrayla hafıf bır kavgada var gıbı hocam aramızda sorun olmasını sen ıstıyorsun felan dıye cıkısıyor hayırlısı artık zaten hıc bır sey yokken baska yere tasınmak ne anlamadımkı sahrada sıktı artık :D

Beyler bu survivor da ki kavgalar filan ben gerçek olduğuna inanmıyorum.Başından sonuna kadar Acun un uydurması.Çok dolap dönüyodur orada.Her sene dikkat edin.Kesin bir andavalı getiriyor acun.Nihat doğan bu sene turabi gibi entel dantel kekolar geliyor sürekli.

İşte artık sahra içini haykıra haykıra mügeye acıyor mügeye de biraz kızıyor suan duyguyla oldukca iyiler :D Mügede diyor ki sahraya sen hep emir kipiyle felan konustun ben bişi dedim mi felan filan işte iki bayanın tartışması araya biz girmeyelim boşver .

Turabi survivor dan cıksın bak ünlü olacak :) Danslarıyla showlarıyla dizilerde filmlerde oynar o .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Beyler bu survivor da ki kavgalar filan ben gerçek olduğuna inanmıyorum.Başından sonuna kadar Acun un uydurması.Çok dolap dönüyodur orada.Her sene dikkat edin.Kesin bir andavalı getiriyor acun.Nihat doğan bu sene turabi gibi entel dantel kekolar geliyor sürekli.

yok zaten acun biliyor ona göre o programı kuruyor aclıkta ne olacagını sonra kameralar karsısında nasıl konusacaklarını zaten program gereği ama adada geçen kavgalar felan onlar kamera arkasında başlayıp hafta sonuda kameraya yansıyor. Yani o kavgaların bir tek sebebi var sonundaki ödül ve aclık , sıcaklık ve herkes kendini birinci görüyor. Yani anlıyacagın kim nasıl birinci olabilirim. Turab i desen bilerek kameraya el sallıyor en başından bu yana.

hocam adadan bence turabi gıtsın cok atarlı ya dun zıpkını fırrlattı felan :D

hocam adadan bence turabi gıtsın cok atarlı ya dun zıpkını fırrlattı felan :D

Turabi giderse bu sefer akın lider olacak sesini cıkarmaya başlıcak . Bence o duygu ile müge gitsin turabiye bakalım bi nasıl duracak adada kedi yavrusu gbi olmazsa neyim.

Ben sunu söliyeyim bu survivorda birinci turabi olacak adam tam kamera için yaratılmıs daha dogrusu bilerek hareket sergiliyor kameraya show yapıyor nasıl davranacagını biliyor , insanlarıda nasıl kandıracagını.

Turabi giderse bu sefer akın lider olacak sesini cıkarmaya başlıcak . Bence o duygu ile müge gitsin turabiye bakalım bi nasıl duracak adada kedi yavrusu gbi olmazsa neyim

:D zaten hep kızlarla takılıyor erkeklşerle takıldıgını nadır gordum ben nerdeyse hıc

:D zaten hep kızlarla takılıyor erkeklşerle takıldıgını nadır gordum ben nerdeyse hıc

Adamın niyeti belli ilk aslında sahraya göz koymustu o sahra sonrasında yiğite yaklasınca ihanet ettiğini düşündü sahrayı sildi sonra mügeye sardı müge nin hem güzelliği hem saflıgı turabiyi etkiledi . Duygu sadece dertleşeceği insan olabilir turabnin destekcisi diyelim , birşey oldugundada duygu ses cıkarabilir müge cıkartamaz .

Mügeyi cocuklarının anası yapacak evinin kadını .

Adamın niyeti belli ilk aslında sahraya göz koymustu o sahra sonrasında yiğite yaklasınca ihanet ettiğini düşündü sahrayı sildi sonra mügeye sardı müge nin hem güzelliği hem saflıgı turabiyi etkiledi . Duygu sadece dertleşeceği insan olabilir turabnin destekcisi diyelim , birşey oldugundada duygu ses cıkarabilir müge cıkartamaz .

Mügeyi cocuklarının anası yapacak evinin kadını .

hocam haykırdım ya son cumlene aslında muge alttan almaya calısıyor gerektıgınde ses cıkarabılıcek bırı bıde duygumu neyse sarısın kız cok donek cıktı unlulede oyle gonullulerde oyle :D

:D abi bırakın turabi gitsin :D herşeyin içine ediyor değişik bir insan

Akın ile duygu birbirinin kopyası zaten ne beklersin .

Hacı şaka maka bir yanada mügede cok safmış ha , yolda görsen ayarlarsın onu artık tüm türkiye biliyor mügeyi , turabi bişi yapamazsa onu kandırırlar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

:D abi bırakın turabi gitsin :D herşeyin içine ediyor değişik bir insan

Kardeşim adamda kamera aşkı var nerden buluyor o kadar kamyoncu sözlerini bilmiyorum ama adam iyi rol yapıyor kolay kolay gitmez o adadan.

Akın ile duygu birbirinin kopyası zaten ne beklersin .

Hacı şaka maka bir yanada mügede cok safmış ha , yolda görsen ayarlarsın onu artık tüm türkiye biliyor mügeyi , turabi bişi yapamazsa onu kandırırlar .

hocam turabı mugeyle zor gıbı gelıyor bana muge survıvora gelmeden once unlendı felan ama dedıgın gıbı tur abı fılmlerde felan oynarsa belkı sansı var