Karadeniz Pet

Survivor izleyen yok mu aranızda ?

Sizce Survivor Adadan Kim Gitmeli ?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
bana kalırsa adada yakın zamanda kavga çıkar oylama olmadan biri gider zaten kendi kaanatimce

Gelsinn oylarrr :rolleyes:

Son düzenleme:
hani bu reklam satış kanalları varya turabi egzersiz aletleri satış programlarında oynuyor zaten . Ama onu kesin dizilerde oynatacaklar ki dizilerde oynarsada müge felan hikaye

:D olabılırde bu kafayla zor guzel bırkız bulması vucut parıs kafa sırnak :D

sahra gitsin yemın ederım bu kız yuzunden yeryuzundekı tum kızlardan sogudum

Hocam ben yanlış okudum yazıyı kimin birinci olmasını istiyorsunuz diye okudum o yüzden Ahmet Dursun yazdım. :D Gitmesini istediğim isimler Sahra, Akın. Duyguyu da tutuyorum. :)

Hepsi gitsin acunda gitsin kamearalarda gitsin Berna ve ben kalalım adada :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ben yanlış okudum yazıyı kimin birinci olmasını istiyorsunuz diye okudum o yüzden Ahmet Dursun yazdım. :D Gitmesini istediğim isimler Sahra, Akın. Duyguyu da tutuyorum. :)

kesin siz ankette ahmet dursun işaretlediniz öyleyse.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

sahra ile turabi gitsin diğerleri kalabilir

Sahra zaten gidecek insanlara itici şekilde yaklasıyor.

Turabiyi bilemem her ne kadar itici gelsede bazılarına , iyi show yapıyor dedim ya kameralara iyi rol yapıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Hepsi gitsin acunda gitsin kamearalarda gitsin Berna ve ben kalalım adada :)

haha keşke öyle birşey olsaydı da bizde serenayla kalırdık adada . Hem berna yok artık adada cok oldu onun gideli öfkesine hakim olamadı ve yenik düşüp adadan diskalifye oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

Sahra ve Turabi gitsin, ikisi de birbirinden antipatik. Bu arada izlemeyen varsa 3 adamin survivor skecini kesinlikle izlesin. Turabiyi tam benzetmisler. :)
3 Adam Hazirladigi Komik Skec HD 1080p - Dailymotion video

Ben izledim turabi değilde mügeyi cok komik yapmıslar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

İsmail Baki yi kim işaretledi acaba yaptıgımız ankette cok merak ettim keşke sebebini de yazsaydı adamın bence kimseye bir zararı yok :) , ünlülerden biri gidecekse o da gökhan keserdir gönüllü takımındaki akının tam bir kopyasıdır . Sinsi kişiliklere bürünenler bence adada kalmamalı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Oylar bu kadar az olmamalı ? Oylamaya devammmm :confused::rolleyes:

Son düzenleme:
kesin siz ankette ahmet dursun işaretlediniz öyleyse.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

Sahra zaten gidecek insanlara itici şekilde yaklasıyor.

Turabiyi bilemem her ne kadar itici gelsede bazılarına , iyi show yapıyor dedim ya kameralara iyi rol yapıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

haha keşke öyle birşey olsaydı da bizde serenayla kalırdık adada . Hem berna yok artık adada cok oldu onun gideli öfkesine hakim olamadı ve yenik düşüp adadan diskalifye oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

Ben izledim turabi değilde mügeyi cok komik yapmıslar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

İsmail Baki yi kim işaretledi acaba yaptıgımız ankette cok merak ettim keşke sebebini de yazsaydı adamın bence kimseye bir zararı yok :) , ünlülerden biri gidecekse o da gökhan keserdir gönüllü takımındaki akının tam bir kopyasıdır . Sinsi kişiliklere bürünenler bence adada kalmamalı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Oylar bu kadar az olmamalı ? Oylamaya devammmm :confused::rolleyes:

hocam ben serenay ve mugeyı ıstıyorum ya basbasa kalsak sızın soylemenızle cocuklarımın anası evımın kadını yapardım ya :D

Şuan anketimize bakılırsa sahra gidici .

Ahmet dursun Tolga Karel Gitsin :D

Hadi bakalım Oylamaya devammmm arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

Veeeeeeeeee vee veeeeeeeeeee ismail baki adadan ayrılırr...

Aynen hocam. Ben Ahmet Dursun, Merve, Duygu Bal' ı tutuyorum. :D Sahrayla Turabi elensin istiyorum. :mad:

Artık sanmıyorum onların gideceklerini biraz daha burada olacaklar cünkü ünlüler takımı azaldı gönüllüler daha güclü oldu. Önümüzdeki dokunulmazlıklarıda gönüllüler kazanacaktır.

Ahmet Dursun Su aralar panik yapmaya başladı , tolga karel desen iyi oynayamıyor gökhan keser ve kızlar kazndırıyor oyunları.