petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Susmuyor yardım edin lütfen..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş94 tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Arkadaşlar sabah işlerim var saat 09:00'da kalkıcam ama erkek muhabbet kuşum ışığı kapatmama rağmen dişiye kur yaparken çıkarttığı sesleri çıkartıyor uyuyamıyorum ,diğer odalar soğuk kendi odamda tutuyorum herzamanki gibi bugünlerde bi garip oldu daha önce hiç görmedim böyle bişey..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Levent abi zaten karanlıkta kur yapıyo böyle bi kuş ilk defa görüyorum akşam 3'den 5'e kadar onları dinledim sonrada hava aydınlandı hepsi öşmeye başladı sonra üstünü büyük kuru banyo havlusunla kapladım içine hava girecek şekilde sonra sustular zaten yarım saat önce yeni kalktım

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    başka bır odaya koy saguk etkılemez kuşları

Sayfayı Paylaş