Karadeniz Pet

Suya adaçayı takviyesi

Fındık - Fıstık

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar, benim kuşum 10 yaşında. Geçen haftalarda ağır bir soğuk algınlığını atlattı. Şimdi de durumu iyi ama biraz zayıflamıştı hastalık dolayısıyla. Antibiyotik filan da vermiştim.Onu güçlendirmek için vitamin dışında suyuna bizim içtiğimiz, evde yapılan adaçayı gibi çaylardan katabilir miyim? Katabilirsem de kaç kaşık veya ne kadar koymalıyım? Suluğun yarısına koysam çok olur mu?

malesef sorunuza cevap veremeyeceğim bir bilgim yok ama konuyu okuyunca bir hay maşallah dedim 10 yaş ortalamanın üstünde bir yaş allah dahada uzun ömür versin inşallah

Adaçayı bal kahve cart curt filan girmeyin bu işlere.Probiyotik ve vitamin takviyesi yapmazsan kuş zaten organları iflas ederek ölecek allah korusun.kaliteli bir vitamin ol.ve diazyme 256 adında probiyotik var.onu da al.yoksa kuşun toparlanamaz yaşıda baya var

10 yasin da bravo bende su anki kusumun disinda 7 yasina kadar kusuma bakmistim fotosu varmi gorebiliriyiz

Adaçayı bal kahve cart curt filan girmeyin bu işlere.Probiyotik ve vitamin takviyesi yapmazsan kuş zaten organları iflas ederek ölecek allah korusun.kaliteli bir vitamin ol.ve diazyme 256 adında probiyotik var.onu da al.yoksa kuşun toparlanamaz yaşıda baya var

Probiyotiği bizde mi kulanacaz bizim kuşun hastalığı yok

Kullan tabi.hasta olunca degil hastaligi engellemek icin vermelisin.diazyme 256 yaz google a.arastir

Yok ya, organları iflas edecek durumda değil. Sağlıklı maşallah. Sanki gittikçe gençleşiyor ama diazyme 256 kafama yattı. Sizce nerde bulabilirim bu vitamini? :)

Probiyotik olarak dogal yiyecekler kullansa ,, daha iyi olmaz mi ki ?

Mesela kefir yedirse falan

Vitamin takviyeleri yapay bi yerde,,

Bitki çaylarindan ihlamurun faydasini duydum ama adaçayinin zarari olacagini sanmiyorum

Son düzenleme:
Probiyotik olarak dogal yiyecekler kullansa ,, daha iyi olmaz mi ki ?

Mesela kefir yedirse falan

Vitamin takviyeleri yapay bi yerde,,

Bitki çaylarindan ihlamurun faydasini duydum ama adaçayinin zarari olacagini sanmiyorum

kefir insanlar içinde çok faydalı kuşlar için nasıl olur bilmiyorum çünkü ben kefiri normal içemiyorum mesela.meyvelisini alıyorum.tadı acayip biraz.benim kardeşim hemşire.bu konulara meraklı biraz.eczaneden 15 liraya probiyotik hap almış.onun tozunu evde yaptığı yoğurda karıştırıp veriyor.ayrıca diazyme 256 yı suyuna atıyoruz.tabi hergün değil.haftada 2 gün filan.

kefir insanlar içinde çok faydalı kuşlar için nasıl olur bilmiyorum çünkü ben kefiri normal içemiyorum mesela.meyvelisini alıyorum.tadı acayip biraz.benim kardeşim hemşire.bu konulara meraklı biraz.eczaneden 15 liraya probiyotik hap almış.onun tozunu evde yaptığı yoğurda karıştırıp veriyor.ayrıca diazyme 256 yı suyuna atıyoruz.tabi hergün değil.haftada 2 gün filan.

Yani kefirin tadi kötü ama faydaliymiş mecburen içiyoruz, zaten yogurt gibi bişey,,kuşa zarari olacagini sanmiyorum ben,, yine de veterinerime sorarim bu konuyu,,

Ama o bahsettiginiz sonuçta bir ilaç diye ben tereddütte kaldim ,, yan etkisi olur belki diye hani

Son düzenleme:
Yani kefirin tadi kötü ama faydaliymiş mecburen içiyoruz, zaten yogurt gibi bişey,,kuşa zarari olacagini sanmiyorum ben,, yine de veterinerime sorarim bu konuyu,,

Ama o bahsettiginiz sonuçta bir ilaç diye ben tereddütte kaldim ,, yan etkisi olur belki diye hani

ilaç değil feyza hanım.probiyotik toz.

Geri