petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Suya adaçayı takviyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emire Yıldız tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, benim kuşum 10 yaşında. Geçen haftalarda ağır bir soğuk algınlığını atlattı. Şimdi de durumu iyi ama biraz zayıflamıştı hastalık dolayısıyla. Antibiyotik filan da vermiştim.Onu güçlendirmek için vitamin dışında suyuna bizim içtiğimiz, evde yapılan adaçayı gibi çaylardan katabilir miyim? Katabilirsem de kaç kaşık veya ne kadar koymalıyım? Suluğun yarısına koysam çok olur mu?

2. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    malesef sorunuza cevap veremeyeceğim bir bilgim yok ama konuyu okuyunca bir hay maşallah dedim 10 yaş ortalamanın üstünde bir yaş allah dahada uzun ömür versin inşallah

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Adaçayı bal kahve cart curt filan girmeyin bu işlere.Probiyotik ve vitamin takviyesi yapmazsan kuş zaten organları iflas ederek ölecek allah korusun.kaliteli bir vitamin ol.ve diazyme 256 adında probiyotik var.onu da al.yoksa kuşun toparlanamaz yaşıda baya var

4. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    10 yasin da bravo bende su anki kusumun disinda 7 yasina kadar kusuma bakmistim fotosu varmi gorebiliriyiz

5. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Probiyotiği bizde mi kulanacaz bizim kuşun hastalığı yok

6. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kullan tabi.hasta olunca degil hastaligi engellemek icin vermelisin.diazyme 256 yaz google a.arastir

7. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Yok ya, organları iflas edecek durumda değil. Sağlıklı maşallah. Sanki gittikçe gençleşiyor ama diazyme 256 kafama yattı. Sizce nerde bulabilirim bu vitamini? :)

8. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  9. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Probiyotik olarak dogal yiyecekler kullansa ,, daha iyi olmaz mi ki ?

Mesela kefir yedirse falan

Vitamin takviyeleri yapay bi yerde,,

Bitki çaylarindan ihlamurun faydasini duydum ama adaçayinin zarari olacagini sanmiyorum

#9 Semiha Feyza BAYYURT, 18 Haziran 2014
    Son düzenleme: 18 Haziran 2014
  10. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kefir insanlar içinde çok faydalı kuşlar için nasıl olur bilmiyorum çünkü ben kefiri normal içemiyorum mesela.meyvelisini alıyorum.tadı acayip biraz.benim kardeşim hemşire.bu konulara meraklı biraz.eczaneden 15 liraya probiyotik hap almış.onun tozunu evde yaptığı yoğurda karıştırıp veriyor.ayrıca diazyme 256 yı suyuna atıyoruz.tabi hergün değil.haftada 2 gün filan.

11. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yani kefirin tadi kötü ama faydaliymiş mecburen içiyoruz, zaten yogurt gibi bişey,,kuşa zarari olacagini sanmiyorum ben,, yine de veterinerime sorarim bu konuyu,,

Ama o bahsettiginiz sonuçta bir ilaç diye ben tereddütte kaldim ,, yan etkisi olur belki diye hani

#11 Semiha Feyza BAYYURT, 18 Haziran 2014
    Son düzenleme: 18 Haziran 2014
  12. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilaç değil feyza hanım.probiyotik toz.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu adacayi