Karadeniz Pet

suya vitamin takviyesi

Faruk YILDIZ

Meraklı Üye
Dunde vitamin takviyesiyle ilgili bir konu acmistim. Tavsiye edilen vutamin ilaclarinin hicbirini bulamadim. Her yerde tek bir marka vardi oda avisol a daha once kullanan varmi nasil bi ilac kalitelimi.

http://i.hizliresim.com/yMp9g7.jpg

Ben kaliteli bir ilaç diye biliyorum, yıllarca da kullandım hem Avisol-A hemde Avisol-Plus yalnız ilacın suyun içerisinde ki etkisi 8 saat civarı olduğu için her gün suyu değiştirmen gerekecek, Bir de yazın kullanmıyorum ben bu ilacı. Yazın bu ilacı kullanmak yerine 2-3 damla limon (fazlası olmayacak) şekilde sularına damlatıyorum.

bende bunu kullanıyorm bence iyi bir ilaç ama tam olarak bilmiyorum

a

Ben kaliteli bir ilaç diye biliyorum, yıllarca da kullandım hem Avisol-A hemde Avisol-Plus yalnız ilacın suyun içerisinde ki etkisi 8 saat civarı olduğu için her gün suyu değiştirmen gerekecek, Bir de yazın kullanmıyorum ben bu ilacı. Yazın bu ilacı kullanmak yerine 2-3 damla limon (fazlası olmayacak) şekilde sularına damlatıyorum.

Kardesim yazin neden kullanmiyorsun agirmi geliyor?

Aldın mı o vitamini. Bence sana önerilenleri tekrar değerlendir, araştır.

Kardesim yazin neden kullanmiyorsun agirmi geliyor?

Yerli cins muhabbetlerde ağır geliyor (özellikle yavrularında), Jumbolarda hiç bir sıkıntı yaşamadım ama yerli cinste yazın sularına Avisol damlattığımda çok hareketli kuşlarımda dahi durgunluk ve nefes alışverişlerinde düzensizlik gözlemledim. Bu yüzden yazın Avisol kullanmak yerine 2-3 damla Limon damlatarak kullanıyorum.

Not: Sorunun vitaminden kaynaklanıp kaynaklanmadığını gözlemlemek için bir gün vitamin bir gün limon damlatarak gözlemledim.

Geri