petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

suya vitamin takviyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk YILDIZ tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Dunde vitamin takviyesiyle ilgili bir konu acmistim. Tavsiye edilen vutamin ilaclarinin hicbirini bulamadim. Her yerde tek bir marka vardi oda avisol a daha once kullanan varmi nasil bi ilac kalitelimi.

http://i.hizliresim.com/yMp9g7.jpg

2. furkansahin3

furkansahin3 New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kaliteli bir ilaç diye biliyorum, yıllarca da kullandım hem Avisol-A hemde Avisol-Plus yalnız ilacın suyun içerisinde ki etkisi 8 saat civarı olduğu için her gün suyu değiştirmen gerekecek, Bir de yazın kullanmıyorum ben bu ilacı. Yazın bu ilacı kullanmak yerine 2-3 damla limon (fazlası olmayacak) şekilde sularına damlatıyorum.

3. LasTSHoT

LasTSHoT New Member

Beğenileri:
    0
    bende bunu kullanıyorm bence iyi bir ilaç ama tam olarak bilmiyorum

4. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    a

Kardesim yazin neden kullanmiyorsun agirmi geliyor?

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Aldın mı o vitamini. Bence sana önerilenleri tekrar değerlendir, araştır.

6. furkansahin3

furkansahin3 New Member

Beğenileri:
    0
    Yerli cins muhabbetlerde ağır geliyor (özellikle yavrularında), Jumbolarda hiç bir sıkıntı yaşamadım ama yerli cinste yazın sularına Avisol damlattığımda çok hareketli kuşlarımda dahi durgunluk ve nefes alışverişlerinde düzensizlik gözlemledim. Bu yüzden yazın Avisol kullanmak yerine 2-3 damla Limon damlatarak kullanıyorum.

Not: Sorunun vitaminden kaynaklanıp kaynaklanmadığını gözlemlemek için bir gün vitamin bir gün limon damlatarak gözlemledim.

Sayfayı Paylaş