Karadeniz Pet

Tabana ızgara mı kuş kumu mu?

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar merhaba. şuan kuşumun kafesinde tabanda ızgara da yok kuş kumuda yok. ızgara bakıyordum ama nette kuş kumuda koyulabileceği yazıyor. yemin içinde ayrıca kuş kumum var. bu kum dışkıyı kurutuyormuş vs. sizce hangisi mantıklı ben şuan tabanda kağıt havlu kullanıyorum iki günde bir değiştiriyorum. kuşumun tabana indiğinide hiç şahit olmadım hep tüneklerde geziyor.

gördüğüm kum şu marka ;

Witte Molen Mineralli Kuş Kumu 2 Kg GittiGidiyor'da 102594405

kum koyacaksan ızgaraya ihtiyacın olmaz ızgara kullanmanın amacı kuşların kendi pisliklerine temas ve yemesini önlemektir kumlar hem daha sağlıklı olur hemde temizlemek için sadece elekten gecirmen yetiyor ben salmanın içine 5 kg dere kumu ile 2 kg beyaz toprağı karıştırıp koyuyorum

kum koyacaksan ızgaraya ihtiyacın olmaz ızgara kullanmanın amacı kuşların kendi pisliklerine temas ve yemesini önlemektir kumlar hem daha sağlıklı olur hemde temizlemek için sadece elekten gecirmen yetiyor ben salmanın içine 5 kg dere kumu ile 2 kg beyaz toprağı karıştırıp koyuyorum

karar veremedim ızgara bulabilir miyim emin olamadığım için sonuçta pet shopta ızgarasız almıştım.

o yüzden farklı bir şeye yönelme gereği duydum.

kendimde yapabilirim sanıtım ızgarayı

sizin dediğiniz karışımı pet shoptan mı almalıyım

Geri