Karadeniz Pet

Tahmini fiyat

Yusuf YILMAZ

Yeni Üye
s.a arkadaşlar 6 aylık lutino orj Jumbo alman bılezık kırmızı göz erkek fıyatı nekadardır tahmını?

Vasfina gore degisir 200 250 den baslar

çok ıyı bır uretımhanenın yavrusu 400 denildi lutıno kırmızı goz erkek bulmak cok zor olunca bu fıyat sanırım 10/1 ıhtımal benım bıldıgım erkek olasılığı zaten

Almanya da mı yaşıyorsunuz?

Enes abinin lutino show jumbolarida guzeldir ino ve bakuci kan ama o istanbulda 400 diyorsa bir kac tane fotosunu atin bi bakalim

http://i.hizliresim.com/Rbn1kR.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

kuş bu arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

kuş salmadaydı en az 3 dişi peşinde dolaşıyordu oda feci kur yapıyordu maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

http://i.hizliresim.com/Rbn1kR.jpg

alman bilezik için biraz pahalı yerli üretim olsa normal diyecektim. 250-300 arası alman bilezik bulursun lutino.

eşiyle beraber 600 dedi 500 olur dedık ıkısıde 6 aylık orjınal Jumbo.tek dişiye 200 demişti.

eşiyle beraber 600 dedi 500 olur dedık ıkısıde 6 aylık orjınal Jumbo.tek dişiye 200 demişti.

kuşu izleme imkanın olmuş dişiler peşindeymiş erkek nasıl davranıyordu. eğer erkek istekliyse çiftleşmeye kaçırma 500 e çifti. lutino albino bulmak zor.

kuş çok güzelmiş ama ben birebir görmeden fiyatı hakkında birşey söyleyemem. Sizin hoşunuza gittiyse alın çok düşünmeyin :)

valla hiç 6 aylık olup bu kadar güzel kur yapan kuş görmedim ve kuş 6 aylığım dıye bağırıyor resmen elıme alınca sasırdım hatta

Konuya dalmak istemezdim ama yeni başlık açmayayım dedim kusura bakmayın.Normal lutino kırmızı göz fiyatları ne kadardır?

30a bıle var yerli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:54 --

Resimdeki kuş 400 edermi alman bılezık kırmızı göz 6aylık jumbo lutıno

500se kus dedigin gibiyse alinir ben alman ve ingiltere bilezikli albino lutino cifti 450e aldim 8 aylik bnmkilerde

Son düzenleme:
Evet lutino erkegin masallahi var guvercin gibi nazar degmesin

Geri