Karadeniz Pet

tahta kafes

yusufkral

Onursal Üye
taktadan yanyana 2 tane kafes yapacagım nasıl yapabilirim

tahta yapmayın bitlenmeye sebep oluyor temizliğide zor olur bence

valla kardeşlik ben pazar günü yaptım ayrıyetten evde ve kafesinde kuşların erişemeyeceği yerlere ilaçladım 6 aydan 6 aya ev ile birlikte kafeside ilaclayacağım biz çiftlikte yaşadığımız için börtü böcek evde de oluyor bu yüzden ben K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ PİRE VE HAŞERE İLACI kullanıyorum kokusuz olmasıda avantaj evde ufak cocukta olunca mecburen arayışlar içine giriyorsunuz ve en faydalı bu ilacı buldum ucucu olmadığından uzun süre duruyor

valla kardeşlik ben pazar günü yaptım ayrıyetten evde ve kafesinde kuşların erişemeyeceği yerlere ilaçladım 6 aydan 6 aya ev ile birlikte kafeside ilaclayacağım biz çiftlikte yaşadığımız için börtü böcek evde de oluyor bu yüzden ben K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ PİRE VE HAŞERE İLACI kullanıyorum kokusuz olmasıda avantaj evde ufak cocukta olunca mecburen arayışlar içine giriyorsunuz ve en faydalı bu ilacı buldum ucucu olmadığından uzun süre duruyor

kardeş K-OTRİNE güvercinler için sorun yaratmıyor ama muhabbet kuşları kaldıramaz dediler o yüzden kullanmadım ben yoksa bende kafesleri temizleyip kullanacaktım

sinan kardeşim ben bu ilacı 3 senedir kullanıyorum bir sıkıntı olmadı sana kim neye göre soyledi bilemiyorum