petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tahta kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    taktadan yanyana 2 tane kafes yapacagım nasıl yapabilirim

2. Nilgün BULUT

tahta yapmayın bitlenmeye sebep oluyor temizliğide zor olur bence

3. Sinan ÇELİK

Nilgün hanım çok haklı buna ilave olarak ıslattığın anda koku yapabiliyor.

4. kartall82

kartall82 Guest

valla kardeşlik ben pazar günü yaptım ayrıyetten evde ve kafesinde kuşların erişemeyeceği yerlere ilaçladım 6 aydan 6 aya ev ile birlikte kafeside ilaclayacağım biz çiftlikte yaşadığımız için börtü böcek evde de oluyor bu yüzden ben K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ PİRE VE HAŞERE İLACI kullanıyorum kokusuz olmasıda avantaj evde ufak cocukta olunca mecburen arayışlar içine giriyorsunuz ve en faydalı bu ilacı buldum ucucu olmadığından uzun süre duruyor

5. Sinan ÇELİK

kardeş K-OTRİNE güvercinler için sorun yaratmıyor ama muhabbet kuşları kaldıramaz dediler o yüzden kullanmadım ben yoksa bende kafesleri temizleyip kullanacaktım

6. kartall82

kartall82 Guest

sinan kardeşim ben bu ilacı 3 senedir kullanıyorum bir sıkıntı olmadı sana kim neye göre soyledi bilemiyorum

Sayfayı Paylaş