petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tahta kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kral707 tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. kral707

kral707 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşuma geniş bir tahta kafes yapmak istiyorum marketlerde satılan çöpşişlerden yapıcam resimdeki gibi [​IMG]
    sizce tahta kafes iyimidir yoksa hazırmı almalıyım birde yanlardaki direkleri çitamıdır ne diyerek alabilriim? delikler matkaplamı açılmış? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Bence tel kafes alın çünkü ahşap kafesleri kuşlar kemirip kırabilir ve uğraşıcı iş ve masrafı çok eğer malzemeleriniz paranız ve eliniz yatkınsa bu işe yapabilirsiniz çok uğraştırıcı iş ben denedim ve beceremedim :)

3. kral707

kral707 New Member

Beğenileri:
    0
    bende hobi amaçlı yapıcam uzun sürmesi önemli değil sizce kaçarmı kuşum birkere kürdanı kemirtmeye çalışmıştım inceltememişti bile birde delikleri neyle açmış ?

4. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
  5. kral707

kral707 New Member

Beğenileri:
    0
    yapamıyıcam ozmn evde matkap yok şarzlı vidalama aleti var sadece yapsam bile kaçarmı sizce ?

#5 kral707, 2 Kasım 2014
    Son düzenleme: 2 Kasım 2014
  6. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9

belli olmuyor çubukların arasını tutturamassanız kaçabilir bence tel kafes alın beni eski kuşum adı firariydi arkadaşa verdim ne yapıp ne ededip tel kafes ahşap felan hepsinden kaçıyordu :) Fotosu da vardı şimdi bulamıyorum.

Sayfayı Paylaş