petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tahta kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Melih KAYALIKAVAK tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Melih KAYALIKAVAK

kendim evde tahta kafes yaptım kuşların tahtayı kemirmemesi için ne yapabilirim

2. Mete Aytun AYDIN

Hiç birşey yapamazsınız ki. Kuşların doğasında olan birşey kemirmek. Mesela kuşlar yuvaliga girip içini kemirirler. Bana kalirsa kemirirse birsey olmaz ama tahta kafesin bakımını aksatmadan yapman lazım. Sık sık bit spreyi ile dezenfekte etmen lazım yoksa bitlenme sorunu ile karşı karşıya kalırsınız ki bu da hiç iyi olmaz.

3. Eren ERDEM

Kuşların gagasını bantlayabilirsin :)
    Şaka tabi. Kuşlar doğaları gereği kemirmeyi severler. Demir kafesleri de kemirirler ancak kemirmeleri demirde bir işleme sebep olmaz. Ne yaparsanız yapın kemirmeye devam edecekler yani.

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kemirmelerine engel olamazsınız... :)

5. Onur TÜFEKCİ

Tel kafesleri de kemirirler, bu yüzden kafesin boyası atan kafeslerden de olmaması gerekir. Kuşun sağlığı için, çünkü o boya parçalarını yiyorlar.

Sayfayı Paylaş