petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tahta tüneğin avantajları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ihsanozdmr tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ihsanozdmr

bikere daha yazmıştım kuşum tam 1 haftadır bizimle, 5 aylık felan erkek. elimden darı verdim elime geldi baya baya yedi :)
    dün gittim aldığım petshopa tahta tüneğin avantajları nelerdir dedim adam pek farketmez sıcak tutar dedi, gerçekten avantajları nelerdir bir de burda sormak istedim?

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Tahta tünek uzayan tırnaklarını törpüleyebilmeleri ve sağlıklı ayak yapısı için önemli

3. Hakan YILDIZ

Benim kuşum bir türlü törpülemiyor. Çok sivri tırnak uçları.

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    çok uzamışsa tırnak makası ile kesilebiliyor yalnız çok dikkat edilmesi gereken bir işlem tırnakdaki damarı kesme ihtimaline karşı işin uzmanı biri yaparsa çok daha iyi olur

5. Hakan YILDIZ

Biliyorum. Önceki kuşumunkini babam kesiyordu. Teşekkür ederim bilginiz için.

Sayfayı Paylaş