petshop

Tahta tünek ve muhabbet kuşumuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve enderundepderun tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. enderundepderun

Üye

Beğenileri:
    7
    Değerli arkadaşlarımızın özelliklede Deniz Kom arkadaşımın önerdiği tahta tünek yaptım kafese ekledim umarım güzel olmuştur ve muhabbet kuşumun resimleri.Kanarya yemi veriyorum normal yem yiyebilirmi ele gelmeye başladı ve o tahta tüneğin üstüne çıktı daha uçamıyor ama:) evin neşe kaynağı şu an. bu arada yaşını ve ırkını tahmin etmenizi rica etsem birde cinsiyetini (daha önce erkek demiştiniz ama henüz küçük diye belirtmiştiniz) çok şeymi istemiş olurum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    296
    Maşallah kusunuza erkek yavru 1,5 aylık falan ve yerli keşke tünek yuvarlak olsaydı kosegenli tunekte rahat edemeyecegini düşünüyorum ve eğer Pendik E yakinsaniz sizin gibi yeni bir hobici arkadaşımıza tahta yuvarlak tunek verebilirim

3. enderundepderun

Üye

Beğenileri:
    7
    Yakınım uygun bir zamanda ben size haber vereyim hem tanışmış oluruz. Çok teşekkür ederim

#3 enderundepderun, 26 Aralık 2015
    Son düzenleme: 26 Aralık 2015
  4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    132
  5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    389
    Maşallah.Hayırlı olsun. Aspur vermeye devam edin,bunun yanında karışık yemde verip gözlemleyin. Karışık yemi kırdığından emin olduğunuzda aspuru azaltıp normal beslenmeye geçilebilir.

6. enderundepderun

Üye

Beğenileri:
    7
    Çoık teşekkürler daha güzelleri sizin olsun İnşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Çok teşekkürler aspuru azalttım zaten diğer yemi kırmaya çalışıyor. Aspuru çok sevmedi sanırım diğeri ile uğraşamayınca aspura yöneliyor.

#6 enderundepderun, 27 Aralık 2015
    Son düzenleme: 27 Aralık 2015

Sayfayı Paylaş