petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tahta tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar ben bugün Konya'da petshopları gezdim de tahta tünek için sadece bi petshop yarın serçe parmak kalınlığında tahta tünek gelecek dedi acaba bu kalınlık yetermi ? Yetmezse tahta tünek yapımı için yardımcı olurmusunuz ?

2. Furkan ÇETİN
    Gizli

Yeterli olur, sıkıntı olmaz.

3. Samet Çağlar
    Gizli

hocam ağaçtan kendin de yapabilirsin, dut ağacından mesala yada meyve ağacı

4. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    benimde marangoz arkadaşım var ona yaptırdım yalnız uç kısımlarında çatlama oluyor çok hassas kesim istiyor onunda çaresi uçlarına çengelli plastik takılıyor bulursan sorun olmaz...pethosplarda da hazırı satılıyordur kuşun parmakları kavrasın yeterli olur

5. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kendim yapmayı denedim becermedim kardeş petshop gelcek dedi sadece ince olunca tırnağı ayağına batmasından korkuyorum ondan :)

6. Furkan ÇETİN
    Gizli

Bu şekilde de yapabilirsiniz lakin ağacın çam ağacı gibi yapışkan özü olmaması gerekir.

7. Yasin Coşkun
    Gizli

Ben vişne agacı dalından yaptım gayet güzel oldu gaga taşının yerini unuttular hep dalla törpü yapıyolar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    yani serçe parmak kalınlığı yeterli değil mi ?

Sayfayı Paylaş