petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tahta tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aybars ek tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. aybars ek

aybars ek Guest

Bir arkadaşım bana tahta tünek çok önemli dedi.Bende ağaçtan uygun bir küçük dal kessem dal çürürmü bi süre sonra ?

2. DEMİRTAŞ aosman

yok kardeşim bisey olmaz ben kıraz agaçından kendim yaptim on numarada oldu ama kabuklarını soy

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam forumu biraz araştırırsan onunla bilgi olması lazım , tahta tünekleri dut ağacından yapılması daha iyi olur diyorlardı ne kadar uzunluk olacaksa dut ağacından ona göre kes dış kabuklarını soy kurutup öyle takıyorlardı.

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    ıhlamur ceviz dut kiraz hepsi olur kardeşim kabuğu ile daha sağlıklı kuşlar kabuğunu soyar keyifle.

5. aybars ek

aybars ek Guest

tamam teşekkürler

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Ne kabugunu soymaya gerek var nede kurutmaya daldan kes tozunu kirini al koy kafesine :)

7. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Dut ağacından yapabilirsin ben duttan yaptım soymadan bazı ağaçlar reçineli ve kuşları için zararlı kestikten sonra sirkeli sıcak suyla yıkayıp kuruttuktan sonra kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş