petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Takas yapabilecek ankaradan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve shaggy tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. shaggy

shaggy New Member

Beğenileri:
    1
    Cok iyi bakimli yerli mubislerimi es tutmus ciftle defistirmek istiyorum ankaradan yardimci olabilecek arkadaslar bi resim paylasabilirse kendim getirip degistirebilirim....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Konuyla ilgili farkli sekilde yardimci olabilecek arkadaslarinda cevaplarini bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Kimse yok mu vay be...... keske benimde yumurtlayan bir cift kusum olsa ahhh ah :((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

güncelll plsssss

2. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    istersen dişi değiştirelim bide öyle dene bende fazla duran bi dişi var

3. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0

Akıl vermiş gibi olmayayım ama. mumbişleriniz iyi ve bakımlı ise kendilerini eş yapabilirsiniz. daha iyi olmazmı. şuan herkez sezon hazırlığını yaptı kuşlarını eşe attılar. olursa fazla kuşu olan cevap verecektir umarım. Bende de olsa versem ama malesef bende de şuan yok.

4. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    abi sende erkek varmı eşde olmayan bizim şu kıza alalım varsa fazlalık :p

#4 Mehmet Tek, 16 Ekim 2015
    Son düzenleme: 16 Ekim 2015
  5. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek var ama daha hazır değiller. 6 -7 aylık civarı oldular. Bilezikli ilk yavrularım. Şuan satmayı düşünmüyorum İlk Göz ağrılarım :) Ama forumdan çıkacaktır yardımcı olacak.

6. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    anladım abi napalım tek takılsın bizim kız kızışmamıştı eşinden ayırdım 2 hafta oldu kızışmaya başladı bi koç bulursak forumdan artık onla :)

7. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    aşağıdaki konuda üretim yapan Muhabbert kuşu petshop Yasin beyin telefon bilgisi var,kendisiyle bir görüşün isterseniz,kuşlarınızı alıp size yavru garantili eş kuş verebilir,kuşlarınız+üzerine bir miktar para isteyecektir.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/dami...lidere-de-satilik-muhabbet-kuslari-41781.html

Sayfayı Paylaş