Karadeniz Pet

takas yapmalımıyım?

• Konbuyu başlatan İlker Arık
  • Başlangıç tarihi
İ

İlker Arık

Guest
Arkadaşlar bende senegal papağanı var.Bi arkadasta da damızlık çift muhabbet kuşları var.Takas yapsam zararda mı olurum

Şimdi papağanın ortalama değeri ne kadar?
Takas edeceğiniz 1 çift muhabbet kuşunun ırkı nedir?
Fotoğraflarını falan paylaşsaydınız daha detaylı bilgi alırdınız.
Papağanlar hakkında olmasada Muhabbetler hakkında yeterince bilgi alırdınız.

papağanın değeri 200-250tl flan ama yetişkin bendeki atıcam fotolarını

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Kr1Mj1.jpg

papaganlarda egitim icin +4 ayliken egitilir simdi egitirsen yabani oldugundan sorun yasarsin. ama cok SIkI Egitimden gecirirsen egitebilirsin 1 yasindaki papaganin egitilmesi cok zordur ama imkansiz degil sana kolay gelsin kardesim.

abicim peki fikriniz nedir takas etmelimiyim muhabbetler yerli.Çeko değil.damızlıklar.Ama bu papağan da kötü bi papağan değil sizce ne yapmalıyım.Eğitimi çok zor artık

takas yerine nakıte donusturmen senın ıcın dha ıyı olur nakıtle 3 çift alabilirsin

değerini arastırmadım ama değerinin 50 tl altına ver alıcı bulunur kolaylıkla kus yasını almıs zaten eğitim olarak düşünme satman hayrına olacaktır

bak sana onerim papagan beslemek istiyorsan git sultan papagani al yavrulari 75 tl civari bunlari 65 + 60 tl arasi fiyata sat geri kalan parayi anne babandan iste git kendine 3 aylik sultan papgani al hem kucuk papagan türlerinde ve hirlama sorunlari yok

Geri