Karadeniz Pet

Tam korku saati))

• Konbuyu başlatan yesilcin
  • Başlangıç tarihi
Y

yesilcin

Guest
Bu saatte yapılacak en güzel şey korku filmi izlemek sanırım)) izle izle kalmadı korku filmi

şimdi ki film CIN KORKUSU: ŞEYTAN-I RACIM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:43 -->-> Daha önceki mesaj 02:52 --

film bitti tavsiyem kesin izleyin))

Şeytanı racim incisozlukteki bir adamin yazdığı hikayeden alıntı diyorlar. Actım hikayeyi okudum filmden daha ürkütücü :D

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

ruhlar bölgesi ilk verisyonda 2.de çok güzel izlenilmesi gerekn filmlerden.

şeytan-ı racimde aynı şekilde tavsiyem.Bizim filmlerimiz genelde öyle, yöresel yaşanmış hikayelerden kesitler sunuluyor.Ben şahsım adına fazla abartıya kaçmadan çoğuna inanıyorum))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

yabancı

şeytan ve serisi - şeytan çarpması - kara büyü - şeytanın ölüsü ( 1981 yapımı olan) - dead evil (2013) - korku seansı - ayin (anthony hopkins olan) - hayvan mezarlığı - şeytan tohumu
silent hill ( ilk versiyon ) - mama - paranormal aktivity (sadece 1 diğer bölümler batırmışlar ) - aynalar ( ilk versiyon )

yerli

büyü - semum - üç harfliler - bir cin vakası ( dabbenin sadece bu versiyonu ) - musallat 1- 2 - El cin - şeytan-ı racim

şimdilik bu kadar benim korku statüsünde ki filmlerim.aklıma geldikçe yazarım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Paranormal activity serilerini izleyebilirsin dostum :) Şeytan-ı racim filmide inci sözlükten quantum nickli arkadaşın bir yazdıkların birebir aynısı.Zaten senaryoda quantum yazıyor :D

paranormal aktiv. ilk versiyonu güzel kardeşim ya diğerleri tırt ne kadar bölüm yaptılarsa batırdılar.
ve dabbe cin çarpmasını ben bulamadım geçen aylarda vizyona girecek deniyordu ama izleyemedim bir türlü

O zaman kardeşim son bir film öneriyim gerçi izlemediğin film kalmadığına göre bunuda izlemişsindir :D Sinister filmini önerebilirim yapımcıları Paranormal activity filminin yapımcıları.

dabbe cin carpmasını henüz nette bulamazsınız. Hasan Karacadağ'ın Dabbe 3 haricindeki filmleri güzel sadece Dabbe 3 batırmış.

eyw kardeşim sinisteride izledim devamı gelir diye umuyorum ama daha bişey yok=))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

cin çarpmasının fragmanı çok güzel görnüyor en kısa zamanda izlemek nasip olur inş.

eyw kardeşim sinisteride izledim devamı gelir diye umuyorum ama daha bişey yok=))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

cin çarpmasının fragmanı çok güzel görnüyor en kısa zamanda izlemek nasip olur inş.

1-2 aya nete düşer diye tahmin ediyorum.

inş. hocam düşerde gece vakti hep beaber izleriz))

valla kardeşim bu hasan karacadağ filmleri sinemalardan çıktıktan sonra 4-6 ay sonra nete düşüyor. nasıl oluyor anlamıyorum ama nete düşmesinide cinler mi engelliyor ne?

bizim gibi merak edenler için gelinde sinemaya izleyn diyorlar sanırım=))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

korkuyu seviyorsan sana tavsiyem şeytan çarpmasındaki ayinin gerçek ses kaydı var emily rose'nin onu dinle.ayrı boyutlara götürüyor o ses insanı

bizim gibi merak edenler için gelinde sinemaya izleyn diyorlar sanırım=))

Valla kardeşim El-cin filmini sinemada izledim bir arkadaşla bizle beraber toplam 7 kişi vardı. 2 kişi filmi yarıda terk etti. koskoca sinemada 5 kişiydik :D

güzel ortamda izlemek gibisi yok tabi)) korkan insanlarla izleyeceksin ki zevki çıksın;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

bu arada senn profil resmindeki hangi oyundan?

güzel ortamda izlemek gibisi yok tabi)) korkan insanlarla izleyeceksin ki zevki çıksın;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

bu arada senn profil resmindeki hangi oyundan?

Devil May Cry oyunundan Dante

eyw güzel oyuna benziyor hiç oynamamıştım.silkroad ve truva onlineden sonra battlefield 2deym )) düşünürsen haber verirsn beraber oynarız

eyw güzel oyuna benziyor hiç oynamamıştım.silkroad ve truva onlineden sonra battlefield 2deym )) düşünürsen haber verirsn beraber oynarız

kardeş online oyun oynamıyorum. PC üzerinden oynadığım 2 oyun var. DMC ve Sniper Ghost Warrior serisi. serilerde bitti artık oyunda oynayamıyoruz

Tamam işte oynamak istersen ve zamanın olursa tabi.battefield 2 güzel tank helikpter zodiac kullanabiliyorsun.10 numara oyun türk arkadaşlar çok.girmek isteyen arkadşların hepsi girebilir takım oyunu yaparız))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

neyse ben 2-3 saat kestireym) herkese hayırlı günler.