Karadeniz Pet

Tam profesyonel yuvalıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkay ERDİNC

Emektar Üye
içe kayar ,bas aç mıknatıslı ve alüminyum kapaklı 28*26*20 ölçülerindeki profesyonel yuvalıkları camiaya kazandırmaktan gurur duyuyoruz.isteğe bağlı yuva içi resimdeki gibi beyaz yuva dışı ham,yuva içi ham yuva dışı beyaz yada komple renkli şekilde üretilebilir.kapağı açtığınızda yuvalık deliği kapanır.bu sayede yuva kontrolü esnasında anaç kuşlar yuvaya giremez ve yuvalığı sökmeden yuva temizliği,kontrolu ve kuşlarınızı dinlendirmeye alma imkanı yaratır. plastik folluk dahil fiyat için msj yada 05458879497 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.ürünün tanıtım videosu için linki tılayınız.
https://www.facebook.com/100009497763275/videos/vb.100009497763275/1506991986294046/?type=2&theater

Son düzenleme:
Hayırlı olsun ama fiyatta belirtilse daha şık olurdu

Hayırlı satışlar. Güzel dizayn ihtiyacı olanlar kaçırmasın

Hayırlı olsun ama fiyatta belirtilse daha şık olurdu
yusuf bey fiyat alacak yuvalık ihtiyacı ardaşlar özelden ulaşırsa daha çok yardımcı olacağımı düşünüyorum zira bir çok arkadaş pvc ürünlerin çok iyi oldugunu düşündüğünden gerekli açıklama ve fiyatı özelden vermek istiyorum, anlayışınıza sığınıyorum ve yorumunuz için teşekkür ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Bütün sorunlara çare bulunmuş bence. Hayırlı satışlar olsun..
teşekkür ederim

Hayırlı satışlar gerçekten çok güzel mantıklı bi proje olmuş

Hayırlı satışlar olsun, gayet güzel görünüyor.

Hayırlı satışlar her yeri çam ağacından yapılanları var folluk dahil öyle bir çalışmada yapsanız iyi olur. Bunlarda çok kullanışlı bu arada şamdan daha hafiftir diye düşünüyorum. O yüzden böyle bir tercih yaptınız herhalde. Plastik folluk mu kullanacaksanız için de.

Yusuf usta ya da katılıyorum fiyat tek ve toptan alımda belirtilse daha iyi olur.standart kullanışsız yuvalıklaedan daha iyi çünkü. Fiyat bilinirse belki daha çok arkadaş almak ister.

Hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar olsun.
Çok güzel gözüküyorlar.

Hayırlı satışlar her yeri çam ağacından yapılanları var folluk dahil öyle bir çalışmada yapsanız iyi olur. Bunlarda çok kullanışlı bu arada şamdan daha hafiftir diye düşünüyorum. O yüzden böyle bir tercih yaptınız herhalde. Plastik folluk mu kullanacaksanız için de.

Yusuf usta ya da katılıyorum fiyat tek ve toptan alımda belirtilse daha iyi olur.standart kullanışsız yuvalıklaedan daha iyi çünkü. Fiyat bilinirse belki daha çok arkadaş almak ister.

Hayırlı satışlar
teşekkürler yorumuz için ercan bey
çamdan yapmamamın sebebi çam çok gözneklidir ve yumuşaktır.uzun vadede kullanacağı hesaplanırsa çıralı çam hariç parazite müsaittir ve kuşlar çok kolay kemirirler.başka bir sebep kontraplak ve normal ahşap yani ağacın doğal hali belirli süre sonra dönme,yarılma ve çatlama yapar.bilindiği üzere aslında yuvalıklarda çam ağacı tercih etmek sanıldıgı kadar doğru değildir.illaki doğal olsun derseniz çam yerine okume ağacı tercih edilmelidir.antibakteriyel ve sudan çam gibi etkilenmez.fakat fiyat konusu bir çok hobıcı yada üreticiyi caydırabilir.
bilindiği üzere yuvalık malzemeleri aşağı yukarı su malzemelerden üretilir.
1.pvc (dekota) : petrol ürünüdür.çok yumusaktır belirli süre sonra kuşlar yuvalıgın herhangi yerini delip delik açabiliyorlar.ve birleşim yerleri parazit ve bakteri yuvası olabiliyor.
2.ahşap yuvalıklar :yukarıda belirttim eksilerini.
3.kompakt laminant:yuvalık ıcın en gecerli malzeme.bir hayli ağır bir malzemedir.kalıteli işçilikle birlesım yerlerine ne parazit nede bakteri girebilir fakat tek yuvalık fiyatı 100 110 tl gibi fiyatlara satıldıgından her kümese ve her hobiciye uygun değildir.
4.kompozit yuvalıklar:dışı alüminyum iç malzemesi cok yumuşak petrol ürünüdür.birleşim yerleri parazit ve bakteriye açıktır.hem pahalı hemde soğuk bir malzemedir.
5.mdf yuvalıklar pıyasada 10-15-20- ve 30-35 tlye kadar işçiliğe bağlı çıkar fiyatları.tek yüz malzemeden üretilir.birleşim yerleride çivi yada tel çakılarak imal edilir.ucuzları tercih edenler parazit sorunu yasadıklarında parazitlerden kurtulmaları zor olur.
bende bu malzemelerin en kullanışlı en ucuz ve yuvaya bakıldıgında üretici arkadaşların tüm ihtiyacını karsılayacak şekilde imal ettim.birleşim yerleri özel birlestirme ile parazit ve bakteri sorununu aştık.istenılen dezenfktan veya parazit ürünlerı ıle temizlenip kullanılabilir.
yuvalık içinde plastik folluk tercih ettik.istenilirse folluk ahşaba çevirilebilir.
çift yüz komple renkli diğer ham ürüne göre daha pahalıdır.ham ürün daha ekonomiktir.ihtiyacı olan arkadaşlar dilediği ürünü secebilir.

avrupadan duyduğum bir söz ile bitirmek istiyorum yazımı
ben UCUZ ürün alacak kadar ZENGİN değilim.
ihtiyacı olan arkadaşlar özel msj yada telfn numarandan ulaşabilirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

Hayırlı satışlar olsun.
Çok güzel gözüküyorlar.
teşekkürler fatih bey

Son düzenleme:
hayırlı satışlar güzel bir ürüne benziyor

yanlış anlamayın hocam devlet sırrı gibi illa özelden diye israr edince adamına göre fiyatmı veriyorsunuz acaba :)

yada pahalı olduğu geliyor aklıma tektek özelden yazana kadar fiyatı belirtseniz konuda herkes görse işine gelende mesajla yada telefonla size ulaşarak alsa neiyi olurdu

hayırlı satışlar güzel bir ürüne benziyor

yanlış anlamayın hocam devlet sırrı gibi illa özelden diye israr edince adamına göre fiyatmı veriyorsunuz acaba :)

yada pahalı olduğu geliyor aklıma tektek özelden yazana kadar fiyatı belirtseniz konuda herkes görse işine gelende mesajla yada telefonla size ulaşarak alsa neiyi olurdu
:D
yarı ham halde 35 tl 10 adet üzeri fiyattır.
komple renkli 50 tl 10 adet üzeri fiyattır.
plastik folluk fiyata dahildir.

teşekkürler yorumuz için ercan bey
çamdan yapmamamın sebebi çam çok gözneklidir ve yumuşaktır.uzun vadede kullanacağı hesaplanırsa çıralı çam hariç parazite müsaittir ve kuşlar çok kolay kemirirler.başka bir sebep kontraplak ve normal ahşap yani ağacın doğal hali belirli süre sonra dönme,yarılma ve çatlama yapar.bilindiği üzere aslında yuvalıklarda çam ağacı tercih etmek sanıldıgı kadar doğru değildir.illaki doğal olsun derseniz çam yerine okume ağacı tercih edilmelidir.antibakteriyel ve sudan çam gibi etkilenmez.fakat fiyat konusu bir çok hobıcı yada üreticiyi caydırabilir.
bilindiği üzere yuvalık malzemeleri aşağı yukarı su malzemelerden üretilir.
1.pvc (dekota) : petrol ürünüdür.çok yumusaktır belirli süre sonra kuşlar yuvalıgın herhangi yerini delip delik açabiliyorlar.ve birleşim yerleri parazit ve bakteri yuvası olabiliyor.
2.ahşap yuvalıklar :yukarıda belirttim eksilerini.
3.kompakt laminant:yuvalık ıcın en gecerli malzeme.bir hayli ağır bir malzemedir.kalıteli işçilikle birlesım yerlerine ne parazit nede bakteri girebilir fakat tek yuvalık fiyatı 100 110 tl gibi fiyatlara satıldıgından her kümese ve her hobiciye uygun değildir.
4.kompozit yuvalıklar:dışı alüminyum iç malzemesi cok yumuşak petrol ürünüdür.birleşim yerleri parazit ve bakteriye açıktır.hem pahalı hemde soğuk bir malzemedir.
5.mdf yuvalıklar pıyasada 10-15-20- ve 30-35 tlye kadar işçiliğe bağlı çıkar fiyatları.tek yüz malzemeden üretilir.birleşim yerleride çivi yada tel çakılarak imal edilir.ucuzları tercih edenler parazit sorunu yasadıklarında parazitlerden kurtulmaları zor olur.
bende bu malzemelerin en kullanışlı en ucuz ve yuvaya bakıldıgında üretici arkadaşların tüm ihtiyacını karsılayacak şekilde imal ettim.birleşim yerleri özel birlestirme ile parazit ve bakteri sorununu aştık.istenılen dezenfktan veya parazit ürünlerı ıle temizlenip kullanılabilir.
yuvalık içinde plastik folluk tercih ettik.istenilirse folluk ahşaba çevirilebilir.
çift yüz komple renkli diğer ham ürüne göre daha pahalıdır.ham ürün daha ekonomiktir.ihtiyacı olan arkadaşlar dilediği ürünü secebilir.

avrupadan duyduğum bir söz ile bitirmek istiyorum yazımı
ben UCUZ ürün alacak kadar ZENGİN değilim.
ihtiyacı olan arkadaşlar özel msj yada telfn numarandan ulaşabilirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

teşekkürler fatih bey

Çam yuvalıkları zaten uzun süre kullanmayacaksın. Plastik folluk kullanan biri olarak artık soğudum plastik folkuktan

Başta da belirttiğim gibi gayet güzeller hayırlı satışlar.

Çam yuvalıkları zaten uzun süre kullanmayacaksın. Plastik folluk kullanan biri olarak artık soğudum plastik folkuktan

Başta da belirttiğim gibi gayet güzeller hayırlı satışlar.

isteğe bağlı ahşap follukta yapabiliriz isteyen arkadaşlara.teşekkür ederim ercan bey yorumlarınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...