Karadeniz Pet

Tamamen Ücretsiz Kafes

tşkler. Sefaköy inönü mah. Medipol hastanesi karşısında yerimiz. Hediye edilcek yavrumuzun resimlerini paylaşıyorum. 3 aylık daha kendi yavrum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

MJXJP9.jpg

7vYvVl.jpg

jnLnLD.jpg

Bu arada bu minik dostumuzun ismi Maydanoz herşeye sazan gibi atlar çorba salata pilav ne bulduysa yer tuz şeker haricin de affetmiyor. :D Engelli kardeşimiz inşallah maydonozla güzel günler geçirir. Ek olarak site içersinde Kuş sahibi olmak isiyen 6-16 yaş arası engelli kardeşim varsa onada kuş hediye etmek isterim. Çünki onların engelli aslında bizleriz onları görmememiz onlarda güzel bir şekilde yaşamayı hak ediyolar. Bedensel engel yokdur zihinsel engel var dır. Beynimize zihinimize sahip çıkalım bütün insan ve hayvanları dogayı sevelim arkadaşlar inşallah bu yapılan davranış Hepimize bir örnek olur. Hata etdiysem AF OLA

Son düzenleme:
tşkler. Sefaköy inönü mah. Medipol hastanesi karşısında yerimiz. Hediye edilcek yavrumuzun resimlerini paylaşıyorum. 3 aylık daha kendi yavrum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

MJXJP9.jpg

7vYvVl.jpg

jnLnLD.jpg

Bu arada bu mikik dostumuzun ismi Maydanoz herşeye sazan gibi atlar çorba salata pilav ne bulduysa yer tuz şeker haricin de affetmiyor. :D Engelli kardeşimiz inşallah maydonozla güzel günler geçirir. Ek olarak site içersinde Kuş sahibi olmak isiyen 6-16 yaş arası engelli kardeşim varsa onada kuş hediye etmek isterim. Çünki onların engelli aslında bizleriz onları görmememiz onlarda güzel bir şekilde yaşamayı hak ediyolar. Bedensel engel yokdur zihinsel engel var dır. Beynimize zihinimize sahip çıkalım bütün insan ve hayvanları dogayı sevelim arkadaşlar inşallah bu yapılan davranış Hepimize bir örnek olur. Hata etdiysem AF OLA
Ahmet bey haftaya salı günü kafesi kendi elimle getiricem size hatta isterseniz iş adresimi verim size gelin çay kahve de ikram edim size kafeside is yerinde teslim edin veyahut avcılarda elden size teslim edim yarın sizde kusla birlikte teslim edersiniz umarım çok mutlu olur engelsiz kardeşimiz maydanoza masallah

Üstadım ben yarın akşam 8 den sonra gele bilirim Lokanta işletdigim için yogun oluyoruz. Akşam 8 den sonra müsayit olursanız yada ben daha erken kaçamak yapa bilirsem daha erken gelir haberleşiriz tel noyu pm den atarım ben size. HAYRIMIZ KABUL OLSUN. İNŞALLAH BİR GÖNÜL KAZANIRIZ. VE O GÖNÜLDE BU GÜZEL HOBİMİZ YAŞAR. Konumuz kuş kafesine girdikden sonra kızımızın yanında kuşu severken resimleri paylaşmak istiyorum müsade ederseniz. aileden izin alırsam burda paylaşcam tabi sizde müsade ederseniz. Konu inşallah güncel kalır. Bu arada ek konu açmak istemiyorum konu gercekden güzel bir paylaşım konusu oldu benim yapmak istedigimi siz benden önce yapdınız Vallahi hellal olsun. Site içersinde engelli kardeşimiz varsa 06-16 yaş arası 1 kuş daha hediye etmek isterim. Tşkler bu mubarek ayda umarım bütün hobiye gönül vermiş kardeşim güzel hayırlarda bulunur. KEYİFLİ SAĞLIKLI HOBİLER

Son düzenleme:
Allah hayrınızı kabul etsin.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstadım ben yarın akşam 8 den sonra gele bilirim Lokanta işletdigim için yogun oluyoruz. Akşam 8 den sonra müsayit olursanız yada ben daha erken kaçamak yapa bilirsem daha erken gelir haberleşiriz tel noyu pm den atarım ben size. HAYRIMIZ KABUL OLSUN. İNŞALLAH BİR GÖNÜL KAZANIRIZ. VE O GÖNÜLDE BU GÜZEL HOBİMİZ YAŞAR. Konumuz kuş kafesine girdikden sonra kızımızın yanında kuşu severken resimleri paylaşmak istiyorum müsade ederseniz. aileden izin alırsam burda paylaşcam tabi sizde müsade ederseniz. Konu inşallah güncel kalır. Bu arada ek konu açmak istemiyorum konu gercekden güzel bir paylaşım konusu oldu benim yapmak istedigimi siz benden önce yapdınız Vallahi hellal olsun. Site içersinde engelli kardeşimiz varsa 06-16 yaş arası 1 kuş daha hediye etmek isterim. Tşkler bu mubarek ayda umarım bütün hobiye gönül vermiş kardeşim güzel hayırlarda bulunur. KEYİFLİ SAĞLIKLI HOBİLER
Üstadım bende 8den sonra anca müsait olurum hatta 9dan sonra olsa da olur siz kaçta çıkıyorsaniz ona göre plan yapim. Valla küçük kızın mutluyken gülümserken fotoğraflarını bu konu başlığı altında görmek başta ben olmak üzere bir çok arkadaş ister. Numaranızı kaydettim kafesi yarın isyerine götürüp akşam çıkışta size getirip teslim edicem avcılarda veya başka bi yerde bi şekilde mutlaka. Çok guzel bi yüreğiniz var gercekten çok teşekkür ederim. Tanrım siz gibi iyi kalpli insanların yokluğunu göstermesin bu memlekette.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

Allah hayrınızı kabul etsin.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok sağol inşallah vesile oluruz güzel birşeylere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Evet kafes bugün itibariyle [MENTION=18375]Ahmet caliskan[/MENTION] aracılığıyla engelli bir çocuğa ulaştırılmak üzere teslim edilmiştir. Kafes benden kuş Ahmet beyden umarım çok mutlu olur yavrucagiz

Bu kadar güzel bir ortamın bir üyesi olmaktan çok ama çok memnunum. Harikasınız...

Kafes bu gün [MENTION=7462]Mudo DURMUŞ[/MENTION] Kardeşimden teslim alınmıştır kendisinden Hayrı için Allah razı olsum yarın ögelen 12 de içinde bir adet erkek 3 aylık yavru kuşumuz maydanozla Engelli kız kardeşimize hediye edilcektir. Almanyaya gitmeden son kez bir kardeşimizin duasını alarak gitmek çok güzel olucak. Rabbim bu güzel aileyi hiç bozmasın. Yarın öglen Mudo DURMUŞ kardeşiminde izni olursa engeli kız kardeşimizin resimlerini burdan paylaşmak istiyorum. Keyifli sağlıklı hobiler.

Bu kadar güzel bir ortamın bir üyesi olmaktan çok ama çok memnunum. Harikasınız...
Teşekkür ederiz ne mutlu birilerinin yüzünde gülümseme sebebi olabiliyorsak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Kafes bu gün [MENTION=7462]Mudo DURMUŞ[/MENTION] Kardeşimden teslim alınmıştır kendisinden Hayrı için Allah razı olsum yarın ögelen 12 de içinde bir adet erkek 3 aylık yavru kuşumuz maydanozla Engelli kız kardeşimize hediye edilcektir. Almanyaya gitmeden son kez bir kardeşimizin duasını alarak gitmek çok güzel olucak. Rabbim bu güzel aileyi hiç bozmasın. Yarın öglen Mudo DURMUŞ kardeşiminde izni olursa engeli kız kardeşimizin resimlerini burdan paylaşmak istiyorum. Keyifli sağlıklı hobiler.
Valla çok mutlu olurum üstadım engelsiz yavrucuğazımızın yüzündeki gülümsemeyi görebilirsek. Yarın fotoğraflarını burda paylaşabilirsin üstad

eyvallah üstadım. yarın öglenden sonra biran önce engelli kardeşimize teslim edilcek tir. Kuş + kafes + 2 yemlik + suluk + 2 kilo yem hediye edilcektir kardeşimize. Yarın resimleri paylaşcam inşallah görüşme dilegiyle keyifli hobiler. Bu hobi üstadlar oldgu sürece asla ölmüycek ve yardımlaşmak inanın güzel bir duygu dur. Hayatda paradan daha önemlisi dostluktur. Hoşca ve dostca kalın.

eyvallah üstadım. yarın öglenden sonra biran önce engelli kardeşimize teslim edilcek tir. Kuş + kafes + 2 yemlik + suluk + 2 kilo yem hediye edilcektir kardeşimize. Yarın resimleri paylaşcam inşallah görüşme dilegiyle keyifli hobiler. Bu hobi üstadlar oldgu sürece asla ölmüycek ve yardımlaşmak inanın güzel bir duygu dur. Hayatda paradan daha önemlisi dostluktur. Hoşca ve dostca kalın.
Kesinliklee öyle üstadım, insani ve yardımlaşma duygularımızı yitirmemek dileğiyle

Konuyu takip ediniz Engelli kızımızın resmi çekilmiştir. Akşam eve geçince resimleri paylaşcam fakat ailesi resmi yüz bölümü sansürlememi istedi. gülümsemesi belli olsun diye sadece göz bölgesine sansürleme yapıcam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

ZdVrmA.jpg

aED4mO.jpg

kvg2om.jpg

Hediyeler bacagı tutmayan Engelli kardeşimize ulaşmıştır Konuyu açan Modu kardeşimden de Allah razı olsun.

Aile cocugun yüzü kapansın istedi ama gülüşünü kapamak istemedim sadece gözlerini sansürledim. Resimler Aile istedigi sürece yenilencektir. Çok güzel bir paylaşım ve hediyeleşme oldu ya nerdeyse inanın aglıycaktım. Çok sağol Mudo DURMUŞ kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Kesinliklee öyle üstadım, insani ve yardımlaşma duygularımızı yitirmemek dileğiyle

Bu gün çok duygulandım inan aglıycakdım :( :( zor tutdum kendimi. Herşeyi kaybede biliriz ama insanlıgımızı asla kaybetmiyelim. Para pul gelir geçer. insanlık kaybolursa zor bulunur.

40 liralik kafesi adam hediye ediyor. Bazilarinin kefeni cok buyuk olmali! Paraya taptiklari icin..

Son düzenleme:
Konuyu takip ediniz Engelli kızımızın resmi çekilmiştir. Akşam eve geçince resimleri paylaşcam fakat ailesi resmi yüz bölümü sansürlememi istedi. gülümsemesi belli olsun diye sadece göz bölgesine sansürleme yapıcam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

ZdVrmA.jpg

aED4mO.jpg

kvg2om.jpg

Hediyeler bacagı tutmayan Engelli kardeşimize ulaşmıştır Konuyu açan Modu kardeşimden de Allah razı olsun.

Aile cocugun yüzü kapansın istedi ama gülüşünü kapamak istemedim sadece gözlerini sansürledim. Resimler Aile istedigi sürece yenilencektir. Çok güzel bir paylaşım ve hediyeleşme oldu ya nerdeyse inanın aglıycaktım. Çok sağol Mudo DURMUŞ kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Bu gün çok duygulandım inan aglıycakdım :( :( zor tutdum kendimi. Herşeyi kaybede biliriz ama insanlıgımızı asla kaybetmiyelim. Para pul gelir geçer. insanlık kaybolursa zor bulunur.
Hey maşallah nasıl da tatlı bi gülümsemesi var öyle Allah şifa versin bir nebzede olsa gülümseme sebebi olabildiysem ne mutlu bana. Allah senden de razı olsun Ahmet bey sayende cok güzel bi kızın yüzünün gülmesine vesile olduk.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

40 liralik kafesi adam hediye ediyor. Bazilarinin kefeni cok buyuk olmali! Paraya yaptiklari icin..
Para pul biter geçici hepsi hayatımızı bi kağıt parçasına göre sekillendirmisiz belki ama insanligimiz da ona göre sekillenmesin

Allah cümlemizden Razı olsun üstadım ailenin evinde kendimi aglamakdan zor tutdum ben doguşdan biliyordun fakat hikayesini dinleyice nerdeyse aglıycakdım 1 yaşındayken yanlış iyne sonucu yürüyememiş. Amarikada bunun amaliyatı varmış fakat çok pahalıymış aile para birikdiriyo söylemesi ayıp bir miktarda para verdim umarım bişeylere vesile olmuştur aslında yazmak istemedim ama içimde kalsın istemedim. NE bilim ya böyle şeyler beni çok üzüyor. en önemliside 2 ay sonra yurtdışına cıkıyor olmam hobiye ara vermem olucak.

ZdVrmA.jpg

aED4mO.jpg

kvg2om.jpg

Hey maşallah nasıl da tatlı bi gülümsemesi var öyle Allah şifa versin bir nebzede olsa gülümseme sebebi olabildiysem ne mutlu bana. Allah senden de razı olsun Ahmet bey sayende cok güzel bi kızın yüzünün gülmesine vesile olduk.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Para pul biter geçici hepsi hayatımızı bi kağıt parçasına göre sekillendirmisiz belki ama insanligimiz da ona göre sekillenmesin

Küçük bir çocuğu sevindirmek, bir insanın hayır duasını almak en güzel şeylerden biri. Sizin gibi güzel insanların çoğalmasını dileyerek sizi gönülden tebrik ediyorum.

Burda o Prenses kadar Mutlu oldum ... Allah sizden razı olsun ... Ne güzel birşey yapmışsınız ... Maydonoz ve Prenses eminim çok iyi anlaşacaklar ... Allahım Prensese şifa versin ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burda o Prenses kadar Mutlu oldum ... Allah sizden razı olsun ... Ne güzel birşey yapmışsınız ... Maydonoz ve Prenses eminim çok iyi anlaşacaklar ... Allahım Prensese şifa versin ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amin bu güzel paylaşım için mudo üstadım ve sizlerden de Allah razı olsun.

Geri