Karadeniz Pet

Tanışma

• Konbuyu başlatan NİHAT GÜNEŞ
  • Başlangıç tarihi
N

NİHAT GÜNEŞ

Guest
SelamünAleyküm arkadaşlar. Bende aranıza yeni katıldım.Ankara sincanda oturuyorum. Çocukluğumdan beri her türlü kuş besledim ama amatör olarak tabi. Bu kuş sevgimiz hiç bitmedi aksine gün geçtikce artarak devam ediyor. Benim siteye üye olma amacım hem bu hobiye gönül veren arkadaşlarla tanışıp kaynaşmak hemde sizlerin derin bilgilerinizden faydalanmaktır. Siteden Gökan Genç ve Murat Özyürek ile arkadaşız. İnşaallah daha fazla arkadaş edinip birbirimizle çok şey paylaşacağız. Hayırlı işler dileğiyle. İyi günler.

merhaba forumumuza hoşgeldiniz..

nihat abi hoşgeldin yavrularım ne alemde büyüdülermi bitanesi benm ha.alırken evet diolar sonra cayanlardan olma

aleyküm selaaam...nihadım hoşgeldin...

Son düzenleme:
Aleyküm Selam ustam hoşgeldiniz. Ankaralılar çoğaldı :) İstanbulluları da görmek istiyoruz artık :)))

Ahanda bir angaralı daha aramıza katıldı...Hoşgeldiniz :)

Gökan kardeş merhaba. Kuşlar düne kadar iyigidiyordu. Birtanesi yuvadan düşmüş. Yuvalığın deliği çok alçak olduğu için. O yavruyu kaybettik. Şimdilik öbürleri iyiler.

Hoşbulduk Muradım sen nasılsın sesin soluğun çıkmıyor.

Serkan kardeşim hoşbulduk teşekkür ederim. Siz angaranın neresindesiniz.

kalan sağlar bizimdir nihat abi sağlık olsun yuvalık ağızları aşağı yukarı aynı olur ve kuşun dışarı çıkma olayıda gayet normal.sen yuvalığın deliğini yukarıda alsan gene çıkar aynı şeyi bizde yaşıyoruz durum normal.dışarıyı merak edip atlıyolar ama yerde ölen olmadı bende ordada besliyor anne baba düşme ile ölmemiştir o eleman