Karadeniz Pet

Tanrı Misafiri

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Selam,

Bu sabah balkon kapısını açtım ki ne göreyim. Bir yavru kumru balkonda duruyor. Üşümüş tüylerini kabartmış, uçamıyor. Hemen yem su ekmek koydum önüne, kartondan bir yer yaptım.

30212005809109983633.jpg

Birkaç yedi bişeyler ama baktım çok üşüyor, hemen içeri aldım. Tepesine bir sepet geçirdim. Bu gün evde geçirsin bakalım yarın duruma göre kapalı balkona alacam. :)

40128820962752008641.jpg

Böyle İyi İnsanlar Kaldıgını Görmek Sevindirici...

Yavru donemi heralde 1 kumru ve bir guvercinde ben buldum benimkiler biraz buyudu hafta sonu hava guzel olursa birakirim

Benim başıma da benzer bir durum gelmişti :D balkona çıktığımda aşağı düşen birşey gördüm . bahçeye indim ağacın altında kumru var aldım eve götürdüm önüne bulgur , su falan koymuştum . sonra benim mubişlerimle tanıştırayım dedim odaya götürdüm baktım benimkiler korkuyo hemen uzaklaştırdım :)

o gece bizde kaldı mutfağın penceresinin önüne koymuştuk . sabah kalktığımda kuş yoktu . babam demişti ki , baktım annesi sabah cama vuruyo bu da ordan vuruyo dışarı bırakmış kuşu :) güzel bir deneyimdi

Selam,

Bu sabah balkon kapısını açtım ki ne göreyim. Bir yavru kumru balkonda duruyor. Üşümüş tüylerini kabartmış, uçamıyor. Hemen yem su ekmek koydum önüne, kartondan bir yer yaptım.

30212005809109983633.jpg

Birkaç yedi bişeyler ama baktım çok üşüyor, hemen içeri aldım. Tepesine bir sepet geçirdim. Bu gün evde geçirsin bakalım yarın duruma göre kapalı balkona alacam. :)

40128820962752008641.jpg

En doğrusunu yapmışsınız levent bey sizi kutlarım , umarım en kısa zaman içerisinde iyileşir o kumrucuk da tekrar kanatlanır gökyüzüne süzülür.

başka misafir alıyor musunuz levent abi :)

Ne güzel davranış. Geçen gün ben de aşaı inecektim apartman kapısının altından iğne deliğinden kırlangıç girmiş içeri baktım camın diğer tarafında kedi. Aldım bunu elime kediyi kovdum terasa çıktım bıraktım yere sevdim hırpalanmış biraz. sonra dedim bakayım uçabiliyor mu sıkıntısı ne yavaşça terasta bıraktım yalpalayarak uçtu uçtukça kanat çırptı yükseldi 5 dakika onu izledim etrafına diğer kırlangıçlar geldi takibe devam ettim havada çok güzel sortiler yaptı gözden kaybettim aşağı indim

Allah razı olsun sızden hocam cok ıyı bır sey yapmıssınız.

Geçmiş olsun, yazık olmuş

insanlığın için kendi adıma tebrik ediyorum ... kursağı bayağı şişmiş iyi bakmışssın hasta gibi duruyor biraz ilaçlı suyun varsa ver kardeş

Selam,

30212005809109983633.jpg

40128820962752008641.jpg

koy abi senin üretimhaneye :D

Geri