petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tapatalk Giriş Sorunu

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Yusuf YALÇINKAYA tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar sitede tapatalk ile giriş yapan birçok kişi var gördüğüm kadarıyla.. Benim sorunum şu ; tapatalk ile üye girişi yapıyorum ve biraz gezindikten sonra çıkıyorum daha sonra girmek istediğimde siteden çıkış yapmadan kullanıcı adı veya şifre hatalı diye uyarı çıkıyor ve 15 dk gibi bir süre giriş yapamıyorum.. Bu hatayı yaşayan arkadaşlar var mı? Birçok siteye erişim sagliyorum fakat sadece burada bu sıkıntı oluyor..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Güncel..

2. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Ben çılıp girdiğimde yeniden kullanıcı adı şife sormuyor,oturum hep açık kalıyor,nasıl yapılıyor bilmiorm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bende sürekli bu sorun oluşuyor.. Birçok forum için tapatalk kullanıyorum fakat sadece burada karşı karşıya kalıyorum bu sorunla..

4. hulk42

hulk42 New Member

Beğenileri:
    0
    androidde sıkıntı yok suan

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş