petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tapatalk hk.

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve emrecelik3673 tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. emrecelik3673

Merhaba arkadaşlar. Telefonuma Tapatalk yükledim fakat giris yaptigim hhalde mesaj atamiyorum bilgisi olan var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

Bir bilgisi olan yok mu

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Bende yükledim şimdi, sol üst tarafta 3 çizgi var oraya dokun pencere açılacak, öncelikle site girişi yapman gerekiyor. sonra konulara cevap yazabiliyorsun. Biraz karışık yapmışlar vesselam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. emrecelik3673

Site girisi yapıyorum konular filan geliyor ekrana. Ornek olarak bir tanesini açıyorum sayfanin sonuna iniyorum "son" yazıyor yanitla yazzisi çıkmıyor

4. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    giriş yap yada üye ol' tıkla. sonra en alttaki seçenek ve kullanıcı adını girdikten sonra oluyor

5. emrecelik3673

Buldum şimdi cok tesekkurler:)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş