Karadeniz Pet

Tarçın Kanat Dişi Jumbo Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
01 - Irkı: Jumbo

02 - Cinsiyeti: Dişi

04 - Yaşı: 2015 Bilezikli 10 aylık

05 - Sağlık Durumu: Gayet iyi, tam eş zamanı

06 - Fiyatı: 100 lira

08 - Geçerlilik Tarihi: satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: ANKARA, KIRIKKALE, KONYA, NEVŞEHİR, KAYSERİ, AKSARAY, KIRŞEHİR GİBİ İLLERE YARIYIL TAİLİNDE LEDEN TESLİM EDİLEBİLİR. ÇORUM YOZGAT GİBİ İLLERE İSE DAHA KISA SÜREDEN ELDEN ULAŞTIRILIR. DİĞER İLLERE İSE GÖNDERİM YOLLARINA BAKILIR.

13 - İletişim: 0536 311 44 66

14 - Açıklamalar: Kuşun anası ile babasını forumdaki arkadaşlar bilir. Paşa ile gelin hanım ın yavrusu şubat 2015 çıkımlı. Tam eşe atma zamanında. Boyutu anasına ve babasına göre biraz küçük kaldı fakat kanı sağlamdır.

Maşallah Mustafa hocam.
Ömrü uzun olsun İnşallah.
Alana satana hayırlı olsun.

Show değil dimi bu ? İngiliz diyebilir miyiz.? Maşallah güzel kuş. Su an hangi ildesiniz?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Show değil dimi bu ? İngiliz diyebilir miyiz.? Maşallah güzel kuş. Su an hangi ildesiniz?

ana baba show profilimde resimleri var ama bu yavru az küçük kaldı. İyi bir erkekle güzel yavrular alınabilir. ben yozgatın ilçesindeyim

Vala hocam bende de bir çift var aldigimda disi nin yaşı küçüktü. bekliyorum uzun zamandır yumurta gelmedi bu yüzden sizin dışıyi de erkeğe eş olarak dusunebilirim.. showlari çok tutmuyorum İngiliz leri daha çok begeniyorum. Yalnız iller farklı ben boludayim.

Vala hocam bende de bir çift var aldigimda disi nin yaşı küçüktü. bekliyorum uzun zamandır yumurta gelmedi bu yüzden sizin dışıyi de erkeğe eş olarak dusunebilirim.. showlari çok tutmuyorum İngiliz leri daha çok begeniyorum. Yalnız iller farklı ben boludayim.

biraz daha güzergah tutsaydı çok iyi olurdu verirdim size. ama gidip gelen olursa yine yardımcı olabilirim

usta erkek ayarlayabilseydik cok guzel kuştu ..Ama kismet diyelim..Hayirli satislar.

Valla denk gelirse mutlaka haber vericem..Bu disi sende kalmali bence :) Yada gercekten iyi bakacak birilerine gitmeli..Kismet diyelim..

Hayırlı satışlar usta

Masaallah ustam cok guzel bir kus cok begendim ben

[MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] hocam, eski konularınızı okumuştum.
Tek kardeşti bu kuş sanırım, taşınma sırasında problem yaşamaktan korktuğunuzu yazmıştınız.
Şimdi maşallah kocaman olmuş, satışa çıkmış :)
Hayırlı satışlar...

[MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] hocam, eski konularınızı okumuştum.
Tek kardeşti bu kuş sanırım, taşınma sırasında problem yaşamaktan korktuğunuzu yazmıştınız.
Şimdi maşallah kocaman olmuş, satışa çıkmış :)
Hayırlı satışlar...

evet aynen öyle :) sorun olmadı taşındık büyüdü. Yakınıma hediye ettim sonra bakamadılar geri geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri