petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tarifi verebilirmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

Kolay gelsin arkadaşlar sizden aldığım tavsiyelere göre kuşlarıma havuçlu mama yapacam ama tarifimi bilmiyorm en iyisini sizden öğrenirim dedim konuyuy açtım yardım edebilirmisiniz.?

2. hero

hero Guest

bakım ve beslenme bölümü var orda mama tarifleri var ben ordan alıyorum mama tariflerini

3. Süleyman Aydın

cvp için tşkler çok faydalı bi paylaşım olmuş ama hatırlarsanız kızışma ile ilgili bi konu açmıştım siz bana havuçlu mama yapın demiştiniz bu mama tarifi onları kızıitırmak içinde kullanılır mı (kusura bakmayın yeniiyim.)

4. Mehmet ŞEKER

kızıştırmak için de havuçlu mama verilebilir. ama kızıştırmak için havuçlu mamaya az miktarda nijer atılırsa daha iyi olur.

5. Süleyman Aydın

tşkler deneyeceğim ..

Sayfayı Paylaş