Karadeniz Pet

taşıma sorunu

Can Sako

Meraklı Üye
merhaba
Bugün eminönünde bir kuş beğendim kendime ancak ataşehirde oturuyorum kuş ayakkabı kutusunda ne kadar dayanabilir yolculuga bilmedigim için alamadım .. bu konuda bilginiz varmı kartonda ne kadar dayanır yolculuga kuş

Enes bey yorumunuz için teşekkürler
Eğer trafik olursa 2-3 saat hatta daha bile fazla sürebilir yolculuk, hava sıcak olursa bide kuşa eziyet olur ...

bence kafese koyun kafeside delikli kutuya koyun ben kırklarelı babaeskıden öyle getirmiştim

Umutcan kafes büyük biraz , önce vapura sonrada otobüse biniceğim için kafes zorluk çıkartır , kutuda götürücem ama ne kadar dayanır bilmiyrum ...

Dayanır merak etmeyin. 2-3 saatte hiç bir şey olmaz.

Engin ustamızın dediği gibi bir sürü delik açın ama poşetin içine koyun kutuyu yine havalar soğuk, hava akışı olmasın sürekli olarak.

Muhabbet kuşumu yazın arabayla bursadan çanakkaleye(5saatlik yolculuk)götürmem gerekiyor.Kafesinde götürecem.Kutuya koymayı düşünmüyorum.Dayanır mı? Erkenden bilgim olsun istiyorum.Yardımcı olur musunuz?

Şuan 4 yaşında kuşum var. Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce ankara-yozgat-kayseri arası kafeste kuşumu taşıdım sonra geri ankaraya geldik hiç sıkıntı olmadı

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

Yaş dayanmasında belki önemli etkendir .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muhabbet kuşumu yazın arabayla bursadan çanakkaleye(5saatlik yolculuk)götürmem gerekiyor.Kafesinde götürecem.Kutuya koymayı düşünmüyorum.Dayanır mı? Erkenden bilgim olsun istiyorum.Yardımcı olur musunuz?

Klima veya camların açılmasıyla oluşacak hava akımına dikkat edilmesi gerekir.

dayanacaktır . ben ankaradan - trabzona götürdüm getirdim hemde iki sefer . hic bi sorun yasamadım . yalnız kafesi sürekli tutdular kucakta . koltuga koysalar bile mutlaka tutdular kafesi . yemını suuyunuda cıkarmadım normal evde gibi devam etdı yıyıp icmeye. orduda deniz havası bile aldı cılgınım . :) bı sorun olmayacaktır hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

Klima veya camların açılmasıyla oluşacak hava akımına dikkat edilmesi gerekir.

işte tecrübe :) benım aklıma yazmak gelmemişti .

O zaman 7-7,5 aylık olacak kutudamı kafestemi daha iyi olur sizce

Geri