petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

taşıma sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba
    Bugün eminönünde bir kuş beğendim kendime ancak ataşehirde oturuyorum kuş ayakkabı kutusunda ne kadar dayanabilir yolculuga bilmedigim için alamadım .. bu konuda bilginiz varmı kartonda ne kadar dayanır yolculuga kuş

2. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Havalar serin kuşun çıkmamayacağı şekilde bir sürü delik açın . Sonra içine elma koyun hep karını doyurur hem biraz da susuzluğu giderir diye. Kaç saat sürüyor yolculuk

3. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Enes bey yorumunuz için teşekkürler
    Eğer trafik olursa 2-3 saat hatta daha bile fazla sürebilir yolculuk, hava sıcak olursa bide kuşa eziyet olur ...

4. Umutcan AĞLAR
    Gizli

bence kafese koyun kafeside delikli kutuya koyun ben kırklarelı babaeskıden öyle getirmiştim

5. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Umutcan kafes büyük biraz , önce vapura sonrada otobüse biniceğim için kafes zorluk çıkartır , kutuda götürücem ama ne kadar dayanır bilmiyrum ...

6. Engin DERİM
    Gizli

Dayanır merak etmeyin. 2-3 saatte hiç bir şey olmaz.

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Engin ustamızın dediği gibi bir sürü delik açın ama poşetin içine koyun kutuyu yine havalar soğuk, hava akışı olmasın sürekli olarak.

8. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    cevaplarınız için teşekkür ederim..

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Rica ederim.

10. aykut&paşa

aykut&paşa New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşumu yazın arabayla bursadan çanakkaleye(5saatlik yolculuk)götürmem gerekiyor.Kafesinde götürecem.Kutuya koymayı düşünmüyorum.Dayanır mı? Erkenden bilgim olsun istiyorum.Yardımcı olur musunuz?

11. m.duranyazar66
    Gizli

Şuan 4 yaşında kuşum var. Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce ankara-yozgat-kayseri arası kafeste kuşumu taşıdım sonra geri ankaraya geldik hiç sıkıntı olmadı

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

Yaş dayanmasında belki önemli etkendir .

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Klima veya camların açılmasıyla oluşacak hava akımına dikkat edilmesi gerekir.

13. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    dayanacaktır . ben ankaradan - trabzona götürdüm getirdim hemde iki sefer . hic bi sorun yasamadım . yalnız kafesi sürekli tutdular kucakta . koltuga koysalar bile mutlaka tutdular kafesi . yemını suuyunuda cıkarmadım normal evde gibi devam etdı yıyıp icmeye. orduda deniz havası bile aldı cılgınım . :) bı sorun olmayacaktır hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

işte tecrübe :) benım aklıma yazmak gelmemişti .

14. aykut&paşa

aykut&paşa New Member

Beğenileri:
    0
    O zaman 7-7,5 aylık olacak kutudamı kafestemi daha iyi olur sizce

Sayfayı Paylaş