petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tasinirken kus mahvolmus yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onurhan ÖZGÜL tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onurhan ÖZGÜL

Arkadaslar arkadasim tasinirken muhabbet kusuna pek dikkat edememis. Sag ayagi sis ve ustune basamiyor. Acik her hangi bir yara yok ama hastalanmista guzel guzel konusan kus simdi ses cikarmiyor. Halsiz muhtemelen cereyanda kaldi onerilerinizi bekliyorum. Tesekkurler.[​IMG]

2. Muharrem KARAKOÇ

Arkadasim usutme konusunda kusu olabildigince sicak tut ve vitamin takviyesi yap sislik icin ise yanlis hatirlamiyorsam eczanelerde 2 tl ye teramicyn deri kremi vardi al ondan sabah öğle aksam ayagina sur iyi gelir

3. Onurhan ÖZGÜL

Olabildigince sicak tutuyoruz su an vitaminini de suyuna ekledik. Teramisin acik yaralarda kullanilmiyor muydu ?

4. Sinan ÇELİK

Bana kuşun ayağı incinmiş gibi geldi. Bir darbe aldı mı acaba kuş?

5. OzanEsmrsy

Açık Yaralara Kullanılıyor Ve Antibakteriyeldir
    Yani Şişkinlike Alakası Yoktur Ama Şişkinlik Konusunda Ne Önerilir Bilgim Yok ..

6. Onurhan ÖZGÜL

Muhtemelen evet. Tasinirken cok dikkatsiz davranmislar. Darbe almis olma olasiligi yuksek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

Asiri halsiz durumda ya ucamiyor ve elimizden dusuyor duramiyor oyle cok uzuluyorum

7. Sinan ÇELİK

Bir veterinere gösterilmesi gerekir. Tahminlerle çok sağlıklı iş yapılmaz. Zaten veternerde çok para almıyor diye biliyorum.

8. Onurhan ÖZGÜL

Aksama goturecegiz ama o zamana kadar dayanamamasindan korkuyoruz.

9. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun acil şifalar inşallah en kısa zamanda iyi olur.

10. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ishali var mı kus kabarık usutmus bence vitaform kullanamlıısnız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

kusun farklı resimlerinide eklermisin bu kus fazla hırpalanmıs

11. Onurhan ÖZGÜL

Cok tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Hafif bir ishal var duzelip yine basliyor. Elimizden geldigince sicak tutuyoruz.

Sayfayı Paylaş