petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tatil çıkacağım 3 tane kuşu ne yapmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve algerino85 tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. algerino85

algerino85 New Member

Beğenileri:
    0
    Değerli muhabbet sever dostlarım, 1 haftalık tatile çıkacağım. evde 1 adet kanarya ve 3 adet muhabbet kuşu besliyorum. bol yem ve estra suluk taksam 1 hafta idare ederler mi acaba.
    Yakınlar da herhangi bir kuşçu petshopçu yok. en yakın kuşçu 45 km ötede . yani kısacası kuşları emanet edecek bir imkan da yok.

#1 algerino85, 22 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 22 Mayıs 2015
  2. Bekir Kayagül

Bekir Kayagül New Member

Beğenileri:
    0
    bir hafta iade etmesine imkanı yok 2 gün en fazla komşuya bırak

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    risk almış olursunuz ama sorun olmaz bence güvendiginiz kimse yoksa

4. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Ben 9 günlük tatile çıktım. Çıkarken 1 kova su ve 1 tepsiye 1 kg yem boşalttım. Kafesin içindede akıllı yemlik ve 2 tane standart suluk takılı idi. Geri geldiğimde akıllı yemlik yarılanmış. Suluklar yarılanmış idi. Kovadaki su temiz duruyordu. Tepsideki yeme dokunma gereği duymamışlar dahi. Bu benim tecrübem. Sizde işe yarayıp yaramadığını görmek için denemeniz lazım. Benim önerim rahat olun. Bu dediklerimi yapın. sıkıntı çıkmayacaktır. Kuşların kafesleri açık olmalı tabii ki. Benimkiler bir odada kapısı kapalı şekilde kaldılar.

5. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Ben 10 gün evde değildim akıllı yemlik 2 suluk iş gördü

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    normal yemlikle 2 gun idare edemezler en iyisi iki tane akilli yemlik koy isin garanti olan 3 tane koy bi o kadarda suluk koy sonra allaha emanet et cik insallah bir sey olmaz

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sen fazla fazla koy.. ne olur ne olmaz..

8. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Problem olacağını zannetmiyorum bende bu şekilde bıraktım. Akıllı yemlik ve normal yemlikleri ile 1+1 suluk takarsanız problem olmayacaktır. Bir haftada onları bile bitiremeyeceklerdir.

Sayfayı Paylaş