Karadeniz Pet

tatile giderken ne yapmalıyım?

pırpır

Yeni Üye
merhaba

pazartesi 5 günlüğüne tatile gideceğim 1 çift kuşum var ne yapabilirim?

benim aklıma gelen 3 tane suluğa su koymak 2 tane akıllı yemlik ve hagen vision yemlikleri full doldurmak baska bi şey de gelmiyor?

merhaba

pazartesi 5 günlüğüne tatile gideceğim 1 çift kuşum var ne yapabilirim?

benim aklıma gelen 3 tane suluğa su koymak 2 tane akıllı yemlik ve hagen vision yemlikleri full doldurmak baska bi şey de gelmiyor?

kuşların zaten çiftmiş onlar için daha iyi olur :) bir akıllı yemliği 4 günde yiyorlar zaten sen iki tane koyacaksın...hiç sorun olmaz bence..

5 günde hiç bir şey olmaz kafan rahat git. 2 akıllı yemlik yeter artar.

su buharlaşır şamandıra bir sistem yaparsan olur yoksa 5 günde buharlaşır

şamandıra sistemi nasıl yapabiirim ?

3 suluk 5 gün yeter merak etme, yeter ki kuşlar direk güneş almayan bir yerde olsunlar, kuşların yem saçma gibi bir alışkanlığı yoksa 2 adet akıllı yemlikte yeter ama sizin de düşündüğünüz gibi hagen vision yemliklere de yem ekleyin, eğer isterseniz kafesin kapılarından birine dışardan takılan banyoluklardan da takabilirsiniz, bu durum da su sıkıntısı hiç olmaz...

Şayet oda çok sıcak olmuyor ve kafes gölge de kalırsa yeter de artar. Aydın'ın sıcağında bile 7 gün gayet idare etti benimkiler. İyi tatiller.

eşimin doğumunda problem olması sebebiyle başka şehre gitmek zorunda kaldım. tek suluk 3 kap yem ve dal darı bıraktım. 12-13 gün sonra anca dönebildim. Tahminim bi 7-8 gün daha problem olmazmış. 5 gün hiç bişey

Geri