petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tatile gidicem muhabbet kuşumu evde bırakıcam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve suwin tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. suwin

suwin Guest

Lütfen Bir Bakın

Merhaba arkdaslar 1-2 haftaligina ankaraya gidicem ailemle 2yasinda muhhabet kusum var ama acaip zeki bizle balkona cikio elime gelio opuyo konusuo felqn her neyse benim asil sorum su ben tatile giderken kusin yemini suyunu felqn koysam evn anahtarinida komsuya biraksam kus1-1,5hafta dayanr mi :confused::confused:

#1 suwin, 20 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Haziran 2013
  2. suwin

suwin Guest

arkdaşlar hiç mi baka yok

3. Furkan_Çelik

benim bildiğim silo suluklar ve yemlikleri var onlardan alırsan dayanabilir belki ama ustalar daha net cevap verebilir :)

4. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Yem ve suyu bolca koy komşu 2-3 günde bir kontrol edip yem ve suyunu tazelerse sorun olmaz.

5. llua66yzgtll

yani komşuna güveniyorsan bakabilirse git derim :) yemini felan üflesin felan sulugunu değişsin :)

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Bence sorun olmaz.ßen 15 günlüğüne bıraktım 1 çift kuşumu.Bol bol yem koy sulukları 3 katına çıkar(buharlaşmak çok olacak tedbiri elden bırakmayalım)yerlerede yem döktün mü komşuya bırakmaya gerek kalmaz

7. H. Mehmet YILDIZ

Komşuna güveniyorsan git bence.

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o sekilde bırakırsan olmaz. bırakabilecegin birisi varsa ona bırakmanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş