petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tava ızgara nerden sipariş verebilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali ihsan tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Ali ihsan

Ali ihsan New Member

Beğenileri:
    0
    Yiğit kafesten bugün tava, ızgara, yuvalık, yemlik , suluk siparişi vermek istedim. Fakat, paketlemesi falan sorun olur, kargoda kırılır gibisinden bahaneler söyledi. Yani toplu olarak satış yapıyorlarmış. Özel tava ve ızgara parakende olarak sipariş verebileceğim bir site var mı acaba, ancak kargo aracılığıyla alabilirim.

#1 Ali ihsan, 16 Şubat 2015
    Son düzenleme: 16 Şubat 2015
  2. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Seba kafesi oneren varsa kesinlikle ilgilenmemeni tavsiye ediyorum. Ben yaklasik bi 15 gunden fazla birsure once sipariş verdim gecen hafta pazartesi elimde olacaktı hala gondermediler telefonda da gonderdik ettik diyorlar irtibatta kuramiyorsunuz guvendiginiz biryerden hatta gorerek alma imkanınız varsa daha az sorunlu bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz simdiden hayırlı olması dileğiyle

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
  4. Ali ihsan

Ali ihsan New Member

Beğenileri:
    0
    sitede tek çeşit tava var malesef,,

5. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben özel tel siparişi verdim ve elime ulaştı ha tel hazırda varsa daha çabuk gelebiliyor ama hazırda değilse illaki gecikme olacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Sizin istediğiniz ölçü nedir ve nasıl bir tava arıyorsunuz. Pvc, plastik veya sac ?

6. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Dostum elinde varsa zaten direk kargolar hazir olan seyi bekletmenin bi anlami var mi evet ben ozel olcu verdim o da bana belli bir tarih verdi bir haftadan uzun bir sure tamam dedim normalde gecen hafta elimde olmasi gerekirken aradigim hergun bugun gonderdim diyen bur firmanin samimiyetine guvenip nasil alisveris yaparsin. Bakalim hala bekliyoruz bugun tellerime cevap alamasam da kargo takip numarasi gonderdi mesajla ama oda bos hic bir bilgi yok isteyen alabilir ben kimseyi tutmuyorum

7. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sizde haklısınız ama yani kalite olarak süper bazen aksaklıklar olabilir. Sizinde bir mağduriyetiniz var ona birşey diyemem demek ki ben bu konularda çok sabırlıyım. :)

Kolay gelsin.

8. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Bende cok sabirli davrandığımı dusunuyorum her aradigimda ogun gonderilmesine ve ptt de yasamis oldugum sıkıntılardan sonra hala sakinligimi korudugumu dusunuyorum ve ilk defa bu kadarina ragmen sakin kalabildigimi farkettim.

Iyi gunler

9. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    yakındaki petshoplarda varsa sorun benimde kafesde ızgara yoktu aldım petshoplar ayrı ayrı satıyor bazıları

10. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Maalesef genis kapsamlı bir petshop yok ben kuşları bulduguma dua ediyorum en azindan 1 cift kusum var

11. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    kafesçi osmanı önerebilirim.. ben alt tava için sipariş vermiştim, 5 günde elime geçeceğini söyledi ama 1 gün gecikmeli aldım.. o da kargo hatası yüzünden olmustu...

12. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ozaman güvenilir bir site bulmak lazım kolay gelsin :)

13. Ali ihsan

Ali ihsan New Member

Beğenileri:
    0
    Tavanın hangi malzemeden üretildiği önemli değil.. istediğim ölçülerde olması gerekiyor. Ahşap kafes yapımı isimli konumdaki kafes için kullanacağım.

Sayfayı Paylaş