Karadeniz Pet

Tava ızgara nerden sipariş verebilirim?

Ali ihsan

Yeni Üye
Yiğit kafesten bugün tava, ızgara, yuvalık, yemlik , suluk siparişi vermek istedim. Fakat, paketlemesi falan sorun olur, kargoda kırılır gibisinden bahaneler söyledi. Yani toplu olarak satış yapıyorlarmış. Özel tava ve ızgara parakende olarak sipariş verebileceğim bir site var mı acaba, ancak kargo aracılığıyla alabilirim.

Son düzenleme:
Seba kafesi oneren varsa kesinlikle ilgilenmemeni tavsiye ediyorum. Ben yaklasik bi 15 gunden fazla birsure once sipariş verdim gecen hafta pazartesi elimde olacaktı hala gondermediler telefonda da gonderdik ettik diyorlar irtibatta kuramiyorsunuz guvendiginiz biryerden hatta gorerek alma imkanınız varsa daha az sorunlu bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz simdiden hayırlı olması dileğiyle

sitede tek çeşit tava var malesef,,

Seba kafesi oneren varsa kesinlikle ilgilenmemeni tavsiye ediyorum. Ben yaklasik bi 15 gunden fazla birsure once sipariş verdim gecen hafta pazartesi elimde olacaktı hala gondermediler telefonda da gonderdik ettik diyorlar irtibatta kuramiyorsunuz guvendiginiz biryerden hatta gorerek alma imkanınız varsa daha az sorunlu bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz simdiden hayırlı olması dileğiyle

Ben özel tel siparişi verdim ve elime ulaştı ha tel hazırda varsa daha çabuk gelebiliyor ama hazırda değilse illaki gecikme olacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

sitede tek çeşit tava var malesef,,

Sizin istediğiniz ölçü nedir ve nasıl bir tava arıyorsunuz. Pvc, plastik veya sac ?

Ben özel tel siparişi verdim ve elime ulaştı ha tel hazırda varsa daha çabuk gelebiliyor ama hazırda değilse illaki gecikme olacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Sizin istediğiniz ölçü nedir ve nasıl bir tava arıyorsunuz. Pvc, plastik veya sac ?
Dostum elinde varsa zaten direk kargolar hazir olan seyi bekletmenin bi anlami var mi evet ben ozel olcu verdim o da bana belli bir tarih verdi bir haftadan uzun bir sure tamam dedim normalde gecen hafta elimde olmasi gerekirken aradigim hergun bugun gonderdim diyen bur firmanin samimiyetine guvenip nasil alisveris yaparsin. Bakalim hala bekliyoruz bugun tellerime cevap alamasam da kargo takip numarasi gonderdi mesajla ama oda bos hic bir bilgi yok isteyen alabilir ben kimseyi tutmuyorum

Dostum elinde varsa zaten direk kargolar hazir olan seyi bekletmenin bi anlami var mi evet ben ozel olcu verdim o da bana belli bir tarih verdi bir haftadan uzun bir sure tamam dedim normalde gecen hafta elimde olmasi gerekirken aradigim hergun bugun gonderdim diyen bur firmanin samimiyetine guvenip nasil alisveris yaparsin. Bakalim hala bekliyoruz bugun tellerime cevap alamasam da kargo takip numarasi gonderdi mesajla ama oda bos hic bir bilgi yok isteyen alabilir ben kimseyi tutmuyorum

Sizde haklısınız ama yani kalite olarak süper bazen aksaklıklar olabilir. Sizinde bir mağduriyetiniz var ona birşey diyemem demek ki ben bu konularda çok sabırlıyım. :)

Kolay gelsin.

Bende cok sabirli davrandığımı dusunuyorum her aradigimda ogun gonderilmesine ve ptt de yasamis oldugum sıkıntılardan sonra hala sakinligimi korudugumu dusunuyorum ve ilk defa bu kadarina ragmen sakin kalabildigimi farkettim.

Iyi gunler

yakındaki petshoplarda varsa sorun benimde kafesde ızgara yoktu aldım petshoplar ayrı ayrı satıyor bazıları

Maalesef genis kapsamlı bir petshop yok ben kuşları bulduguma dua ediyorum en azindan 1 cift kusum var

kafesçi osmanı önerebilirim.. ben alt tava için sipariş vermiştim, 5 günde elime geçeceğini söyledi ama 1 gün gecikmeli aldım.. o da kargo hatası yüzünden olmustu...

Tavanın hangi malzemeden üretildiği önemli değil.. istediğim ölçülerde olması gerekiyor. Ahşap kafes yapımı isimli konumdaki kafes için kullanacağım.

Geri