Karadeniz Pet

Tava yapımı

Gürkan GÜLER

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar evimde bi pvc dolap var onu kafes yapmayı planlıyorum tabi yavru verip pvc kafesleri haketmeleri lazım önce =) onu bekliyorum ne demişler ne ka ekmek o ka köfte bugünde tavayı nasıl yapıcam die düşünürken aklıma pvc köşebent profil geldi kafes ölcülerde kesip birbirne yapıştırıp ortasına kontrplak koyabiliriz bu düşünceyi sizlerle paylaşmak istedim bazı arkadaşların işine yarayabilir ben şahsen tavayı böyle yapmayı planlıyorum

Son düzenleme:
bence de kontraplak tan yapabilirsin ayrıca sana sorum olacak o kafese ızgara yaptın mı yaptıysan nasıl yaptın bende yapıcam da benim kafeste ızgara yok

daha yapmadım kafese başlamadım bile şuan düşünüyorum neyi neyle yapsam daha iyi olur filen ızgara şuanlık düşünmedim ama aklımda plastik kasalar oluyor ya mandalina kasaları ona benzer bişeyler düşünüyorum

daha yapmadım kafese başlamadım bile şuan düşünüyorum neyi neyle yapsam daha iyi olur filen ızgara şuanlık düşünmedim ama aklımda plastik kasalar oluyor ya mandalina kasaları ona benzer bişeyler düşünüyorum

hmm güzel fikir bende deniim olmassa gani mangal ızgaraları var ya ondan alıp yapmayı düşünüyorum
onMk1Q.jpg

bu gibi mesela

oda olabilir fakat parasal yönden normal ızgara siparişi verip yapsan aynı paraya denk gelmıyor mu

oda olabilir fakat parasal yönden normal ızgara siparişi verip yapsan aynı paraya denk gelmıyor mu

fiyatları hakkında bilgim yok ben bütün petshopları gezdim ayrı satmıyolarmış o yüzden böyle yapmayı düşünüyorum sen bi araştır belki bulursun

fiyatları hakkında bilgim yok ben bütün petshopları gezdim ayrı satmıyolarmış o yüzden böyle yapmayı düşünüyorum sen bi araştır belki bulursun

aslında tanıdık veyatda yakınlarda beyaz eşya tamircisi varsa çıkma fırın ızgara ve yatta dolap ızgaraları oluyor denk gelirse onlardan da olabilir

Parlak zeka [MENTION=11366]Conquering[/MENTION] :))

değişik ölçülerde tavalar 6 lira felan.. bence uğraşma..

3.5 lira 40x40 civarında.