Karadeniz Pet

Tavsiye bekliyorum

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
Arkadaslar merhaba benim iki cift kuşum var cifthanedeler. Yeşil çiftin erkeği mavi çiftin erkeğine gore cok daha baskın yani boyle arada dövüyor falan bu arada iki çiftte de yem kusma vardı. Annem bugun kuslari güneşe çıkarıp aradaki bölmeyi acmış yeşil çiftin erkegiyle(baskın erkek) mavi ciftin dişisi çiftleşmis. Zaten mavi disi son zamanlarda çokça kalamar kemiği tüketiyordu. Simdi de orta acik herkes kafasına gore davranıyor. Napayım sizce var mi boyle bir durumla karşılasan daha once ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

Arkadaslar su noktada tavsiyeleriniz hayatî önem taşıyor olabilir. Lütfen değerli görüşlerinizi benden esirgemeyin

Haklı olabilirsiniz ama daha şimdiye kadar mavi dişiye yem kustuğunu gormedim yeşil erkeğin

Ahmet kuşları sahiplendirmekten vazgeçtin galiba?

Güzel olmuş öncelikle odasını değiştirmeni istiyorum senden daha sonra ikiye böl kafesi ayrı ayrı olsunlar :)

Güzel olmuş öncelikle odasını değiştirmeni istiyorum senden daha sonra ikiye böl kafesi ayrı ayrı olsunlar :)

Abi yemin ederim mavi ciftin erkeğine cok acıyorum rengi filan cok guzel hayvanın ama iste disi gitti yeşille ciftlesti

Anlıyorumda demekki öyle hayırlıymış sen ayır yuvalıgını da tak böyle olsun.

Arkadaslar bahsi gecen kus yuvaya bakmaya falan başladı ama hala orta acik sanırım mavi ciftin erkeğini ayıracağım siz ne yapmamı önerirsiniz

Çiftleştilerse, dişi yumurtlarsa besler bence izleyip göreceğiz başka bir yol yok sanırım

Oyle görünüyor cok çapraz iliskiler :)
Ve suan sanki hiçbirşey olmamış gibiler beyaz erkek mavi dişiye yem kusuyor yeşil erkek yeşil dişiye kur yapıyor :D

Geri