petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tavsiye edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Frex tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Frex

Frex Guest

Erkek Kuşumu alalı 5 gün oldu.1 tane daha alcaktım fakat satıcını dedine göre 2 kuş olunca alışmazmış ve konuşmazmış sizce 1 kuşdaha alayımmı:confused:

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    eğitim için aldınızsa elbette tek olmalı

3. Ahmet Atdag

Evet bir tane daha alırsan onunla ilgilenir seninle ilgilenmez çok çok zor alıştırabilirsin.
    Tek olması daha iyi hatta yavruysa çok daha kolay alışır

4. Tuan MAKSEL

5. müge

müge Guest

Benim kuşumu aldığım satıcı da öyle dedi ama benim kuşum bana bile alışamadı daha çok korkak maalesef.. İnşallah sizinkisi daha çabuk alışır.

6. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    eğer elde avuçta bakmak istiyorsanız tek olması daha iyi. çünkü sadece sizle ilgilenir. yanına kuş alırsanız sizi bırakıp diğer kuşla ilgilenir.

7. aleynaa

aleynaa Guest

kuşunuzun yaşıyla alakalı bir şey , eğer 5-6 aylık yada daha büyükse yanına istediği eşi alın yavruları olursa onları eğitebilirsiniz. Küçükse almayın :)

Sayfayı Paylaş